Obserwuj w Google News

Harry Styles w ogniu krytyki. Zespół ma żal do wokalisty: "To po prostu boli"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
14.04.2022 14:46
Zareaguj Reakcja

Harry Styles powrócił ostatnio z hitem "As It Was". Media zalewają jednak informacje o starszym przeboju artysty - "Treat People with Kindness". Wokalistki zespołu Lucius, których wokal pojawia się w piosence, mają żal do piosenkarza. Ich zdaniem Harry Styles zachował się nie w porządku w stosunku do nich. Dlaczego?

Harry Styles
fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Harry Styles robi zawrotną karierę. Po sukcesach w boysbandzie One Direction przyszła pora na nagrywanie przebojów pod własnym nazwiskiem. Zeszłoroczny laureat Grammy zaprezentował niedawno nowy singiel "As It Was", który natychmiast stał się hitem na całym świecie.

Brytyjski gwiazdor musi się jednak zmierzyć teraz z negatywnymi komentarzami ze strony amerykańskiego zespołu Lucius, z którym współpracował przy jednej z piosenek na albumie "Fine Line". Grupa ma żal do Harry’ego Stylesa. Dlaczego?

Redakcja poleca

Harry Styles w ogniu krytyki. Zespół Lucius ma żal do wokalisty

Zespół Lucius udzielił wywiadu dla "Los Angeles Times", w którym opowiedział o pracy nad utworem "Treat People with Kindness" z drugiej płyty Harry’ego Stylesa "Fine Line" z 2019 roku.

Formacja przyznała, że czuje się zraniona przez wokalistę i jego współpracowników, którzy odmówił dodania w tytule nazwy zespołu jako oficjalnego featuringu. Choć Lucius jest wymieniany na pełnej liście autorów, to zdaniem członków Styles zachował się nie w porządku w stosunku do nich, biorąc pod uwagę ich wkład w piosenkę.

Nasz wokal zaczyna piosenkę, śpiewamy każdy refren. Tylko my. Wymieniamy się wokalami w bridge’u. To my i Harry Styles. To Harry Styles i my. To po prostu boli – powiedziała grupa, która miała nawet okazję wykonywać na żywo "Treat People with Kindness" razem ze Stylesem.

Zespół Lucius przyznał, że featuring w utworze tak wielkiej gwiazdy mógłby pomóc im w rozwoju kariery i dotarciu do nowych słuchaczy, np. dzięki serwisom streamingowym.

Harry Styles nie zdecydował się na ten moment na komentarz w tej sprawie. Co ciekawe, od początku swojej kariery solowej 28-latek jeszcze nigdy nie zaprezentował duetu z innym artystą.

Britney Spears/Eminem/Taylor Swift
10 Zobacz galerię
fot. Disney Channel/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/Ea/RALSTON/AFP/East News /AP/Associated Press/East News

RadioZET.pl/pitchfork.com