Obserwuj w Google News

Harry Styles opublikował pierwszy singiel z nowego albumu. Muzyce towarzyszy artystyczny klip

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
01.04.2022 08:04
Zareaguj Reakcja

Harry Styles opublikował wyczekiwany singiel "As It Was" ze swojego trzeciego albumu solowego. Muzyk zrealizował do niego również artystyczny teledysk. Premiera utworu na antenie RadiaZET już po 11:00.

Harry Styles opublikował pierwszy singiel z nowego albumu. Muzyce towarzyszy artystyczny klip
fot. Screen

Harry Styles na tworzeniu nowego klipu został przyłapany przez fanów już w lutym tego roku. Muzyka i ekipę filmową widziano pod Pałacem Buckingham, gdzie stanęło wielkie łóżko. Na świeżą dawkę muzyki od popularnego wokalisty faktycznie nie trzeba było długo czekać.

Harry Styles zapowiada trzeci solowy album nowym teledyskiem

1 kwietnia na oficjalnym kanale muzyka pojawił się jego najnowszy klip. W teledysku nie widzimy znanego londyńskiego budynku i muzyka w pościeli, co oznacza, że to nie koniec niespodzianek od artysty.

Redakcja poleca

Harry Styles zapowiada swój trzeci solowy album "Harry's House" utworem "As It Was". Przy tworzeniu piosenki pomogli muzykowi producenci - Kid Harpoon oraz Tyler Johnson.

10 gwiazd muzyki, które nigdy nie zagrały koncertu w Polsce [GALERIA]

Harry Styles opublikował klip do "As It Was"

"As It Was" to brzmieniowo optymistyczna synth-popowa piosenka opowiadająca o głębokiej, osobistej, miłosnej relacji. Jak czytamy w zapowiedzi utworu, Styles śpiewa, że uczucia sprawiają, że "zatracamy siebie, odnajdujemy siebie na nowo i przyjmujemy te wszystkie zmiany".

Oglądaj

Kid Harpoon i Tyler Johnson współpracowali z Stylesem podczas nagrywania jego solowego debiutu w 2017 roku oraz 2 lata później, kiedy ukazał się album "Fine Line". Harpoon jest znany z kooperacji z Samem Mendesem, Florence and the Machine oraz wieloma innymi współczesnymi artystami pop. Z kolei Johnson otrzymał nominację do nagrody Grammy za muzykę Taylor Swoft i Eda Sheerana.

Harry Styles ogłosił, że jego trzeci solowy album ukaże się już 20 maja. Materiał będzie zawierał 13 nowych utworów, a jego tytuł jest ukłonem w stronę idolki wokalisty - Joni Mitchell. Artysta nazwał swoją płytę "Harry's House" - piosenka o tym tytule znalazła się na albumie wokalistki z 1975 roku.