Obserwuj w Google News

Harry Styles o swojej orientacji seksualnej. Gwiazdor One Direction komentuje plotki

Piotr Krajewski
2 min. czytania
17.12.2019 13:12
Zareaguj Reakcja

Harry Styles wydał ostatnio nową płytę „Fine Line”. W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat orientacji seksualnej byłego gwiazdora One Direction. Brytyjski artysta odniósł się w końcu do spekulacji i skomentował krążące po internecie plotki.

Harry Styles o swojej orientacji seksualne gwiazdor One Direction komentuje plotki
fot. Youtube screen

Harry Styles o swojej orientacji seksualnej. Gwiazdor One Direction komentuje plotki

Harry Styles to jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Już od wielu lat artysta robi furorę na rynku muzycznym, najpierw jako członek boysbandu One Direction, a teraz jako artysta solowy.

25-letni Brytyjczyk słynie z ekstrawaganckich strojów i odważnych stylizacji, które niejednokrotnie są bardzo kobiece. Po premierze jednego z najnowszych teledysków, gdzie półnagi pojawił się w otoczeniu kobiet i mężczyzn, internauci zaczęli spekulować na temat jego orientacji seksualnej.

W związku z premierą nowej płyty Harry Styles udzielił długiego wywiadu brytyjskiemu The Guardian, w którym odniósł się do plotek związanych z orientacją seksualną. Artysta nie zdecydował się jednak na jednoznaczną odpowiedź.

 Co mogą nosić kobiety, a co mogą nosić mężczyźni? Dla mnie ta kwestia jest nieistotna. Jeśli widzę ładną koszulę i słyszę, że jest dla kobiet, wtedy sobie myślę: „Okej, to nie sprawia, że chcę ją nosić mniej”. Wydaje mi się, że w momencie, kiedy czujesz się bardziej komfortowo z samym sobą, wszystko staje się o wiele łatwiejsze — powiedział muzyk i nawiązał do plotek na temat orientacji seksualnej: „To nie tak, że ukrywam odpowiedź i powstrzymuje się przed powiedzeniem. Nie chodzi też o to, iż nie mówię Ci o tym, bo nie chcę Ci powiedzieć. To moja sprawa, a nie Twoja. Chodzi o to, kogo to obchodzi i jakie to ma znaczenie?”

Wielu internautów uważa, że swoim niejednoznacznym wizerunkiem Harry Styles chce po prostu zwrócić uwagę ludzi. Artysta postanowił to skomentować: „Czy za sprawą tego jak wyglądam, chcę specjalnie wzbudzić zainteresowanie na temat swojej orientacji? Nie. To moja prywatna decyzja, jak się ubieram i jak wygląda okładka mojego albumu. Zawsze chcę w pełni oddać swoją artystyczną koncepcję, ale nie dlatego, że chce wyglądać komuś na homoseksualistę, hetero czy biseksualistę. Robię to, ponieważ uważam, iż wygląda to dobrze.

 

Harry Styles wydał nową płytę „Fine Line”

13 grudnia ukazała się nowa płyta Harry’ego Stylesa zatytułowana „Fine Line”. To drugi solowy album w karierze młodego Brytyjczyka. Promują go piosenki „Lights Up”, „Watermelon Sugar” i najnowszy singiel „Adore You”, który doczekał się ostatnio oficjalnego teledysku.

RadioZET.pl/theguardian.com/PK