Obserwuj w Google News

Harry Styles i nowa piosenka „Watermelon Sugar”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
1 min. czytania
22.11.2019 12:33
Zareaguj Reakcja

Harry Styles zaprezentował nowy utwór „Watermelon Sugar” z nadchodzącego albumu „Fine Line”. Słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo nową piosenkę Harry’ego Stylesa już w piątek po godz. 13:00.

Harry Styles Watermelon Sugar nowa piosenka piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. Youtube

Harry Styles — Watermelon Sugar. Nowa piosenka

Harry Styles ogłosił, że jego nowy, długo wyczekiwany album ukaże się jeszcze w tym roku. Płyta „Fine Line” ujrzy światło dzienne 13 grudnia, a promują go single „Lights Up” i najnowszy „Watermelon Sugar”.

Nowy materiał artysty będzie dostępny w trzech wariantach: na CD, winylu oraz w wersji specjalnej, zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty. Na albumie znajdzie się 12 nowych utworów, w tym najnowszy singiel „Lights Up”, który odsłuchano już ponad 100 milionów razy.

Harry będzie świętował premierę albumu podczas wyjątkowego koncertu „Harry Styles – Fine Line live at the Forum – One Night Only”, który odbędzie się 13 grudnia w Los Angeles.

Harry Styles w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpi gwiazdor One Direction? [DATA, MIEJSCE]

Harry Styles w Polsce. Jeden z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów i gwiazdor One Direction pojawi się po raz pierwszy w naszym kraju w ramach trasy koncertowej „Love on Tour”.  Kiedy i gdzie Harry Styles wystąpi w Polsce? Sprawdźcie szczegóły.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK