Obserwuj w Google News

Harry Styles — „Lights Up”. Gwiazdor One Direction wydał niespodziewanie nowy singiel [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
11.10.2019 10:59
Zareaguj Reakcja

Harry Styles wydał niespodziewanie zupełnie nowy singiel „Lights Up”. Piosenka to pierwsza zapowiedź kolejnej płyty gwiazdora One Direction. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk, w którym fani mogą podziwiać półnagiego Harry’ego Stylesa. Premiera „Lights Up” na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 13:00.

Harry Styles Lights Up nowy singiel w teledysku pojawia się bez koszulki wideo
fot. Youtube screen

Harry Styles — Lights Up. Nowy singiel gwiazdora One Direction

Harry Styles zaprezentował nowy singiel zatytułowany „Lights Up”, który wydał niespodziewanie w piątek.

Gwiazdor One Direction nie tylko zaprezentował nową piosenkę, ale opublikował też jednocześnie nagrany w Meksyku teledysk do „Lights Up”. Harry Styles pojawia się bez koszulki, co natychmiast wzbudziło spore emocje wśród fanów. W wielu scenach półnagi 25-latek jest otoczony przez grupę kobiet i mężczyzn. Internauci szybko zaczęli spekulować, że w ten sposób Harry Styles mógł potwierdzić swój  biseksualizm.

„Lights Up” to pierwszy singiel zapowiadający drugą solową płytę Harry’ego Stylesa. Wokalista nie poinformował jeszcze o dacie premiery albumu, ale w wywiadzie dla „Rolling Stone” zdradził, że przy jego tworzeniu inspirował się m.in. muzyką Joni Mitchell.

Harry Styles wydał swój debiutancki krążek w maju 2017 roku. Promował go m.in. wielki hit „Sing of the Times”, który podbił listy przebojów w wielu krajach, również w Polsce, gdzie był najczęściej granym utworem w rozgłośniach radiowych.

 

RadioZET.pl/PK