Obserwuj w Google News

Halsey szczerze o problemach ze zdrowiem. Piosenkarka cierpi na bardzo bolesną chorobę

2 min. czytania
26.04.2022 10:17
Zareaguj Reakcja

Halsey zmaga się z problemami zdrowotnymi. Gwiazda Kraków Live Festival 2022 przyznała, że najprawdopodobniej będzie musiała nieco zwolnić w najbliższym czasie. Halsey cierpi na endometriozę.

Halsey
fot. Instagram screen / Halsey

Halsey to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Już wkrótce gwiazda wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Amerykanka pojawi się na sierpniowym Kraków Live Festival 2022.

Od kilku lat wokalistka zmaga się z endometriozą, która mocno komplikuje jej życie i wpływa na codzienne funkcjonowanie. W jednym z najnowszych wpisów w mediach społecznościowych Halsey opowiedziała o chorobie.

Redakcja poleca

Halsey cierpi na endometriozę. Opowiedziała o problemach ze zdrowiem

Halsey poinformowała fanów na Instagramie, że jej problemy zdrowotne nie ustępują. Co więcej, niewykluczone, iż przez endometriozę wokalistka będzie musiała zrobić sobie przerwę przed trasą koncertową.

W ostatnich tygodniach krążyłam między szpitalem a domem, zmagając się z nowymi wyzwaniami. Daję z siebie wszystko, aby działać normalnie. Grammy, Coachella i tak dalej. Ale moje ciało zdecydowanie protestuje i w końcu domaga się, żebym teraz zwolniła lub naprawdę się zatrzymała. Szczególnie że muszę być w najlepszej formie podczas trasy koncertowej. Choroba przewlekła to złożona tajemnica – przyznała 27-latka.

Zobacz:  Endometrioza: pierwsze OBJAWY. Te objawy powinny niepokoić

Amerykańska piosenkarka poprosiła fanów, żeby nie mieli jej za złe, jeśli nie będzie przez jakiś czas dostępna: "Staram się, jak mogę w tak trudnych okolicznościach".

Na początku kwietnia, tuż przed Grammy 2022, Halsey opublikowała wpis, w którym wróciła myślami do sytuacji przed galą w 2017 roku – wówczas pojawiła się na imprezie zaledwie trzy dni po operacji związanej z endometriozą.

Halsey wystąpi na Kraków Live Festival 2022. Kiedy koncert?

Halsey będzie headlinerką Kraków Live Festival 2022, na który zaprasza Radio ZET. Koncert gwiazdy odbędzie się 20 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Kto jeszcze wystąpi na Kraków Live Festival 2022? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Zobacz: Kraków Live Festival 2022: ARTYŚCI, DATA, BILETY. Kto wystąpi, kiedy odbędzie się festiwal i ile kosztują wejściówki?