Obserwuj w Google News

Halsey nago w basenie. Piosenkarka dodała odważne zdjęcie w słusznej sprawie [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
27.04.2020 12:20
Zareaguj Reakcja

Halsey pokazała nagie zdjęcie w basenie. Piosenkarka zrobiła to jednak w słusznym celu. Odważna fotografia na Instagramie miała zwrócić uwagę użytkowników na problem zmian klimatycznych. 25-letnia gwiazda zachęciła fanów, aby dołączyli do ratowania planety.

Halsey nago w basenie piosenkarka dodała nagie zdjęcie w słusznej sprawie foto
fot. Instagram

Halsey nago w basenie. Piosenkarka opublikowała nagie zdjęcie w słusznej sprawie

Halsey opublikowała nagie zdjęcie na Instagramie. Fotografia z nagą piosenkarką w basenie pojawiła się w internecie w trakcie Dnia Ziemi. Nie był to jednak przypadek, ponieważ 25-letnia wokalistka postanowiła wykorzystać odważne zdjęcie, aby zwrócić uwagę fanów na kwestie klimatu i ochrony środowiska.

Teraz na pewno zdobyłam Waszą uwagę — napisała na początku wpisu Helsey i dodała: „Zachęcam wszystkich moich obserwujących, aby zastanowili się, jak można żyć w sposób bardziej zrównoważony w tych czasach. Wszyscy możemy wprowadzić drobne zmiany w celu zmniejszenia ilości odpadów — pamiętając o recyklingu, używając drewnianego sprzętu zamiast plastikowego, przerzucić się na solidne szampony i odżywki, robić zakupy u małych przedsiębiorstw rolnych”.

Halsey grożono śmiercią i gwałtem. Szokujące wyznanie wokalistki [WIDEO]

 

Halsey słynie z tego, że chętnie angażuje się w bardzo ważne inicjatywy społeczne. Działała m.in. na rzecz ofiar przemocy seksualnej i zapobiegania samobójstwom wśród młodych osób. W trakcie pandemii koronawirusa piosenkarka zakupiła 100 tysięcy maseczek ochronnych dla pracowników szpitali w  Los Angeles.

RadioZET.pl/PK