Obserwuj w Google News

Gwiazdy muzyki sprzedają maseczki na twarz. Pomogą w ten sposób potrzebującym

Piotr Krajewski
1 min. czytania
28.04.2020 10:11
Zareaguj Reakcja

Billie Eilish, Ariana Grande, Justin Bieber i wiele innych znanych gwiazd zaangażowało się w akcję „We've Got You Covered”. Artyści sprzedają wyjątkowe maski na twarz, aby wspomóc osoby potrzebujące w trakcie pandemii koronawirusa.

Gwiazdy muzyki sprzedają maseczki na twarz pomogą w ten sposób potrzebującym
fot. Instagram screen

Gwiazdy muzyki sprzedają maseczki na twarz. Dochód trafi do organizacji charytatywnej

„We've Got You Covered” to wyjątkowy projekt, w który zaangażowały się największe gwiazdy muzyczne, m.in. Billie Eilish, Ariana Grande, Queen, Justin Bieber, The Rolling Stones, The Weeknd i Imagine Dragons.

W ramach charytatywnej akcji artyści sprzedają maseczki na twarz ze swoimi logami i różnymi grafikami. Cena jednej maseczki wynosi 15 funtów i można ją kupić na oficjalnej stronie  Wegotyoucoverednow.com.

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz organizacji MusiCares, która obecnie wspiera osoby potrzebujące w związku z pandemią koronawirusa. Twórcy „We’ve Got You Covered” przekażą także 50 tysięcy maseczek dla pracowników społecznych w Stanach Zjednoczonych.

Organizatorzy akcji informują jednak, że maseczki nie są wyrobami medycznymi. Są przeznaczone jedynie do użytku osobistego, nie chronią przed zarażeniem koronawirusem i nie można ich traktować jak typowych maseczek medycznych.

RadioZET.pl/nme.com/PK