Obserwuj w Google News

Gucci Mane życzy hejterom śmierci z powodu koronawirusa. Skandaliczny wpis rapera

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.04.2020 10:52
Zareaguj Reakcja

Gucci Mane zszokował internautów swoim najnowszym postem w mediach społecznościowych. Znany raper napisał, że życzy swoim hejterom koronawirusa. Skandaliczy wpis artysty został mocno skrytykowany w internecie.

Gucci Mane życzy hejterom śmierci z powodu koronawirusa skandaliczny wpis rapera
fot. Scott Gries/PictureGroup/EAST NEWS

Gucci Mane życzy hejterom śmierci z powodu koronawirusa. Skandaliczny wpis rapera

Raper Gucci Mane opublikował skandaliczny wpis w mediach społecznościowych. W trakcie świąt wielkanocnych artysta postanowił odpowiedzieć na krytykę ze strony hejterów. Treść jego wiadomości zszokowała internautów.

Modlę się, aby moi hejterzy zmarli z powodu koronawirusa — napisał Gucci Mane.

Pod wpisem rapera natychmiast pojawiło się tysiące komentarzy. Internauci skrytykowali artystę za lekceważące podejście do pandemii koronawirusa i bycie bezdusznym w stosunku do osób, które straciły bliskich przez COVID-19.

Człowieku, potrzebujesz chyba jakiejś mszy przez internet i uścisku. To najgorszy w historii moment na taki wpis. Ludzie opłakują teraz swoich bliskich, którzy zmarli przez koronawirusa. Zrobiłeś zły ruch — napisał oburzony Gerald Harris, znany zawodnik UFC.

Gucci Mane, znany ze współpracy m.in. z Bruno Marsem, Seleną Gomez czy Mariah Carey, nie zdecydował się odpowiedź na krytykę.

RadioZET.pl/PK