Obserwuj w Google News

Gromee wspiera lekarzy. Stworzył dla nich specjalną piosenkę [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
10.04.2020 10:02
Zareaguj Reakcja

Gromee zaprezentował zupełnie nowy utwór „Hope (Glory To The Heroes)”. Stworzył go, aby podziękować wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom medycznym, którzy każdego dnia walczą z pandemią koronawirusa. „To nasi prawdziwi Bohaterowie” — napisał Gromee na Facebooku.

Gromee wspiera lekarzy stworzył dla nich piosenkę Hope Glory To The Heroes
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Gromee stworzył piosenkę dla lekarzy, pielęgniarek i pracowników medycznych: Hope (Glory  To The Heroes)

Gromee postanowił podziękować wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom medycznym za ich ciężką pracę w okresie pandemii koronawirusa. Słynny polski DJ oraz producent wykorzystał czas spędzany w domu i stworzył piosenkę dla pracowników służb medycznych.

Utwór „Hope (Glory To The Heroes)” jest już dostępny w internecie. Gromee stworzył go wspólnie z pianistą i kompozytorem Marcinem Nierubcem.

Dziękuję w tym trudnym okresie, wszystkim, którzy walczą z koronawirusem, którzy wspierają nas i o nas dbają. Serce się rozrywa, kiedy my mamy strach przed wyjściem na zakupy, a inni są na froncie walki z tym wirusem. Serce chce coś zrobić, rozrywa się z bezradności i bólu. Tak naprawdę poza siedzeniem w domu nie mogę nic. Jedyne co mogę zrobić to podarować Wam muzykę — napisał Gromee i dodał w kolejnym wpisie: „Utwór ten dedykuję wszystkim lekarzom, ratownikom medycznym, pielęgniarkom oraz całemu personelowi medycznemu, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tym trudnym okresie. To nasi prawdziwi Bohaterowie”.

>> Jeszcze w zielone gramy: cover aktorów Teatru Ateneum w Warszawie hitem internetu [WIDEO]

>> "Wszystko będzie dobrze": Polscy artyści łączą się w czasie pandemii. Nagrali razem utwór [POSŁUCHAJ]

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK