Obserwuj w Google News

Gromee i INNA w singlu "Cool Me Down". Piątkowa premiera w Radiu ZET

1 min. czytania
23.04.2021 12:26
Zareaguj Reakcja

Gromee i INNA łączą siły we wspólnym singlu "Cool Me Down". Gorąca premiera nowej piosenki już w piątek po godz. 14:00 na antenie Radia ZET.

Gromee i INNA
fot. Materiały prasowe

Gromee, reprezentant Polski w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji łączy siły z europejską gwiazdą INNA. Artyści prezentują wspólny singiel "Cool Me Down".

Gromee i INNA w singlu "Cool Me Down"

Czołowy polski DJ i producent Gromee oraz INNA, królowa europejskiej sceny dance, stworzyli numer, którego hipnotyzujący refren nie wyjdzie z głowy słuchaczom przez najbliższe miesiące. "Cool Me Down” to utwór skrojony pod hit tego lata!

Po sukcesie utworu "WORTH IT” z wokalistką ADSIS, Gromee prezentuje kolejny singiel, który ma potencjał, aby podbić listy przebojów w całej Europie. W jego nowym utworze można usłyszeć rumuńską wokalistkę INNA, którą polska publiczność pokochała za hity takie jak "Sun Is Up”, "In Your Eyes” czy "Hot”.

"Jestem podekscytowana współpracą z Gromee’m! Liczę na to, że ten numer porwie was do tańca!”mówi INNA, której ostatni singiel „Flashbacks” jest aktualnie jednym z najgorętszych hitów w Rosji, Rumunii, Bułgarii, Turcji czy na Ukrainie.

"Cool Me Down” to kolejny dowód na to, że Gromee – jak nazywają go koledzy z branży – to "maszyna do robienia przebojów”, a jego niezawodne wyczucie do muzycznych trendów przynosi współprace z wielkimi gwiazdami. Artysta ma nadzieję, że dzięki nowemu singlowi "poczujemy się jak na najlepszej letniej imprezie”.

Oglądaj

RadioZET.pl/mat.prasowe