Obserwuj w Google News

Gromee & Jesper Jenset — Sweet Emotions. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.03.2020 11:18
Zareaguj Reakcja

Gromee i Jesper Jenset, którzy zrobili furorę hitem „One Last Time”, powracają z kolejnym wspólnym singlem. Już po godz. 18:00 słuchacze Radia ZET usłyszą ich nową piosenkę „Sweet Emotions”.

Gromee Jesper Jenset Sweet Emotions nowy singiel piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Gromee, Jesper Jenset — Sweet Emotions. Nowy singiel

„Sweet Emotions” to drugi singiel stworzony w duecie Gromee i Jesper Jenset.

Po bardzo dobrym przyjęciu singla „One Last Time” w wielu krajach na świecie, postanowiliśmy połączyć nasze siły ponownie — mówi Gromee.

>>  ZET Akustycznie: Jesper Jenset z mini koncertem w naszym studiu [WIDEO]

Singiel „One Last Time” został wydany w 2018 roku i cieszył się ogromną popularnością w naszym kraju. Osiągnął status podwójnej platynowej płyty oraz dotarł do 1. miejsca w radiowym Airplay Chart w Polsce.

Autorami słów do utworu „Sweet Emotions” są: Jesper Jenset, Jeffrey Goldford, Mike Willemsen; muzyki: Gromee. Za klip odpowiada Michał Braum, który wcześniej z Gromeem pracował przy singlu „Without You” z Lukasem Meijerem.

Jesper Jenset to 22-letni piosenkarz pochodzący z Norwegii. Jego muzyczna przygoda rozpoczęła się w 2014 roku, gdy pojawił się w norweskim "Idolu" zajmując 5. miejsce. W 2016 roku wydał swój pierwszy singiel „High”, który był drugim najczęściej granym utworem w norweskich stacjach radiowych. Na swoim koncie ma dwie EP-ki oraz kilka kolaboracji, m.in. z Lost Kings, czy Madcon.

Gromee to obecnie najpopularniejszy producent w Polsce. Współpracuje z wokalistami z całego świata.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK