Obserwuj w Google News

Piątkowe premiery w Radiu ZET: nowe single od Gromeego i Marcina Sójki

Piotr Krajewski
2 min. czytania
06.05.2022 13:46

Piątek pełen gorących premier w Radiu ZET. Na naszych słuchaczy czekają tym razem nowy utwór Gromeego, a także zupełnie nowy singiel Marcina Sójki.

Marcin Sójka Gromee
fot. mat. prasowe / Wanessa Kaczmarek

Piątek pełen muzycznych nowości na antenie Radia ZET. Przez cały dzień nasi słuchacze mogą liczyć na najgorętsze od najpopularniejszych polskich i zagranicznych artystów.

Gromee & Antonia – "Send Me Your Love"

„Send Me Your Love” to nowy singiel Gromeego promujący EP-kę „Tiny Sparks”. W tanecznym i optymistycznym utworze gościnnie pojawia się rumuńska wokalistka Antonia.

W tytule EP-ki „Tiny Sparks” zawarta jest gra słów, która nawiązuje zarówno do długości samego materiału, jak i ważnych wydarzeń w życiu rodzinnym. Tytułowe „iskierki” to troje dzieci artysty i jednocześnie muzyczne „dzieci” czyli wydane przez niego piosenki. Na tracklistę „Tiny Sparks” składają się hity Gromeego z gościnnym udziałem takich artystek i artystów, jak Inna, Olivia Addams, Asdis, Catali, Ania Dąbrowska, Abradab i Jesper Jenset.

Minialbum powstawał w większości już w trakcie pandemii koronawirusa. Dla Gromeego i współpracujących z nim gości często korespondencyjna praca w studiu i na planach teledysków dawała możliwość oderwania się od stresów i niepokojów związanych z lockdownem. W naturalny sposób powstały w tym czasie piosenki przesycone tęsknotą za wyjściem na zewnątrz, wakacjami i słońcem.

Premiera utworu w Radiu ZET po godz. 21:00.

Marcin Sójka – "Jeden raz"

Po dłużej nieobecności Marcin Sójka powraca z nowym singlem "Jeden raz". Jak czytamy w opisie, ten pozytywny utwór mówi o tym, że czasem trzeba wyrwać się od codzienności, obowiązków i rutyny, żeby choć na chwile dać się ponieść i zaszaleć.

Wiosenny klimat singla oddaje klip zrealizowany na łonie natury. Marcinowi Sójce towarzyszą w nim dwie piękne panie i stylowe auto.

Marcin Sójka to zwycięzca 9. edycji "The Voice of Poland" oraz 56. KFPP w Opolu 2019 roku. Jego debiutancki krążek „Kilka prawd” ukazał się w październiku 2019 roku i pochodziły z niego takie przeboje jak „Zaskakuj mnie”, „Dalej”, czy „Lepiej”. Nowy album Marcina ukaże się jesienią 2022 roku.

Premiera utworu w Radiu ZET po godz. 22:00.

RadioZET.pl/mat.prasowe