Obserwuj w Google News

Grammy 2020: Demi Lovato wróciła. Dała pierwszy występ po przedawkowaniu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
27.01.2020 12:52
Zareaguj Reakcja

Demi Lovato wystąpiła na Grammy 2020 z nową piosenką „Anyone”. Był to pierwszy występ wokalistki po przedawkowaniu narkotyków, które miało miejsce w 2018 roku. 27-latka nie kryła wzruszenia i w pewnym momencie musiała przerwać występ.

Grammy 2020 Demi Lovato wróciła pierwszy występ po przedawkowaniu narkotyków
fot. Youtube screen

Grammy 2020: Demi Lovato wróciła pierwszy występ po przedawkowaniu narkotyków

Demi Lovato oficjalnie wróciła do branży muzycznej po długiej przerwie. Gwiazda dała niezwykle emocjonalny występ w trakcie gali  Grammy 2020 z zupełnie nowym utworem „Anyone”.

Jak przyznała sama piosenkarka, napisała tę balladę zaledwie cztery dni przed przedawkowaniem narkotyków w lipcu 2018 roku, po którym trafiła do szpitala. Singiel „Anyone” wprost opowiada o problemach Demi Lovato z uzależnieniem od alkoholu, samotności i braku wsparcia.

>> Grammy 2020 - WYNIKI. Kto zdobył nagrodę? [ZWYCIĘZCY Grammy 2020, KATEGORIE]

Był to pierwszy publiczny występ Demi Lovato po przedawkowaniu. Wyjście na scenie kosztowało wokalistkę wiele emocji. Już na samym początku Amerykanka musiała przerwać i zacząć występ od początku, ponieważ nie mogła poradzić sobie ze wzruszeniem.

Po zakończonym występem ubrana w białą suknię Demi Lovato dostała głośne owacje na stojąco od wszystkich zgromadzonych w Staples Center w Los Angeles.

RadioZET.pl/PK