Obserwuj w Google News

George Michael i pierwszy pośmiertny singiel „This Is How (We Want You To Get High)”

Piotr Krajewski
1 min. czytania
06.11.2019 11:48
Zareaguj Reakcja

George Michael zmarł w 2016 roku. W sieci pojawiła się właśnie jego pierwsza pośmiertna piosenka „This Is How (We Want You To Get High)”, która promuje nowy film „Last Christmas” z Emilią Clarke i Henrym Goldingiem w rolach głównych.

George Michael This Is How We Want You To Get High pierwsza pośmiertna piosenka z filmu Last Christmas
fot. mat. prasowe

George Michael — This Is How (We Want You To Get High). Pierwsza pośmiertna piosenka

„This Is How (We Want You To Get High)” to pierwszy od 2012 roku premierowy singiel George’a Michaela, który zmarł w grudniu 2016 roku. Legendarny wokalistka nie tylko sam napisał tekst piosenki, ale także wyprodukował ją razem z Jamesem Jackmanem, swoim wieloletnim współpracownikiem.

Prace nad utworem „This Is How (We Want You To Get High)” rozpoczęły się już w 2012 roku, ale ostateczna wersja została nagrana pod koniec 2015 roku, podczas ostatnich sesji nagraniowych z udziałem George’a Michaela.

Film „Last Christmas”: kiedy premiera w Polsce?

Pierwsza pośmiertna piosenka George’a Michaela promuje film „Last Christmas” z Emilią Clarke („Gra o tron”) i Henrym Goldingiem („Crazy Rich Asians”) w rolach głównych.

Na soundtracku „Last Christmas”, komedii romantycznej zainspirowanej świątecznym hitem, znajdują się trzy utwory Wham! oraz dwanaście solowych piosenek George’a Michaela. Reżyser Paul Feig („Druhny”, „Mad Men”) opisuje obraz jako „list miłosny do George’a”. Współautorką scenariusza do filmu jest laureatka Oscara Emma Thompson, która zagrała również w filmie jedną z głównych ról.

Film „Last Christmas” trafi do polskich kin 29 listopada, natomiast premiera soundtracku zaplanowana jest na 8 listopada.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK