Obserwuj w Google News

Uczestniczka „Idola” zemdlała i uderzyła głową o podłogę. Jurorzy byli przerażeni [WIDEO]

1 min. czytania
24.03.2021 12:45
Zareaguj Reakcja

Funke Lagoke upadła w trakcie ostatniego odcinka amerykańskiego „Idola”. Uczestniczka zemdlała na scenie tuż po swoim występie. Jurorzy i stojąca obok niej inna uczestniczka byli przerażeni niespodziewaną sytuacją. Lagoke natychmiast została przetransportowana do szpitala. Dramatyczną scenę nagrały kamery.

Funke Lagoke American Idol
fot. Youtube screen / American Idol

Uczestniczka „ Idola zemdlała na scenie. W najnowszej edycji amerykańskiego talent show doszło do dramatycznej sytuacji tuż po występie jednej z wokalistek biorących udział w programie.

Funke Lagoke nagle zemdlała na scenie. Uczestniczka „Idola” upadła w trakcie programu [WIDEO]

Funke Lagoke zemdlała na scenie amerykańskiego „Idola” tuż po wspólnym występie z inną uczestniczką, Rondą Felton. Kiedy juror Lionel Richie oceniał ich wykonanie utworu „Tell Him” Barbry Streisand i Celine Dion, Lagoke upadła z dużą siłą i uderzyła podbródkiem o podłogę.

Jurorzy i stojąca obok uczestniczka byli zszokowani całą sytuacją. Ronda Felton, Lionel Richie i Luke Bryan natychmiast podbiegli do leżącej na ziemi kobiety. Kamera uchwyciła także przerażoną minę Katy Perry, która nie mogła opanować emocji.

Katy Perry nagle pokazała nagie piersi przed kamerami. Szokująca scena w "Idolu" [WIDEO]

Uczestniczka „Idola” natychmiast została przetransportowana do szpitala. Okazało się, że Funke Lagoke była odwodniona i miała uszkodzony podbródek. Lekarze założyli szwy i wypisali kobietę ze szpitala.

Jurorzy zdecydowali, że obie uczestniczki awansują do kolejnego etapu i ponownie wystąpią w programie.

Nikki McKibbin nie żyje. Finalistka „Idola” zmarła w wieku 42 lat

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/people.com