Obserwuj w Google News

Freddie Mercury tańczy na balkonie. Fan przebrał się za gwiazdora i podbił internet [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
11.05.2020 14:49
Zareaguj Reakcja

Freddie Mercury to legenda muzyki, która nie przestaje inspirować kolejnych pokoleń. Fan zespołu Queen z Hiszpanii postanowił umilić sąsiadom czas spędzany w domu i przebrał się za legendarnego artystę. Carlos Díaz Ballesta dał na swoim balkonie niesamowity występ do hitu „I Want To Break Free”.

Freddie Mercury tańczy na balkonie fan przebrał się za gwiazdora i podbił internet wideo
fot. Youtube

Freddie Mercury wiecznie żywy. Mimo upływu lat postać gwiazdora zachwyca kolejne pokolenia słuchaczy, a kultowe przeboje zespołu Queen cały czas zyskują nowych fanów.

Nic więc dziwnego, że niektórzy fani marzą, aby chociaż na chwilę poczuć się, jak Freddie Mercury. Niedawno pewien Hiszpan dał popis aktorskich umiejętności na swoim balkonie.

Brian May o ostatnich dniach życia Freddiego Mercury'ego. Zdradził dramatyczne szczegóły

Freddie Mercury tańczy na balkonie. Hiszpan przebrał się za gwiazdora Queen i zachwycił internautów

Carlos Díaz Ballesta przeszedł metamorfozę i wcielił się w postać Freddiego Mercury’ego. Mieszkający w mieście Marbella Hiszpan wyszedł na balkon mieszkania i dał niesamowity występ do przeboju „I Want To Break Free” z repertuaru Queen.

Mężczyzna nie tylko zabawnie odtworzył sceny z odkurzaczem ze słynnego teledysku, ale także przebrał się w strój inspirowany kultową stylizacją Mercury’ego z koncertu Live Aid z 1985 roku.

Queen i Adam Lambert w nowej wersji "We Are The Champions". Nagrali ją w domu [WIDEO]

Nagranie wideo z występu na balkonie obiegło cały świat i podbiło internet.

Dzięki za zrobienie mi dnia, a może nawet całego tygodnia. Nadal uwielbiam Freddiego — napisał jeden z zachwyconych internautów.

RadioZET.pl/PK