Obserwuj w Google News

Fred The Godson nie żyje. 35-letni raper zmarł po zakażeniu koronawirusem

Piotr Krajewski
1 min. czytania
24.04.2020 16:00
Zareaguj Reakcja

Fred The Godson nie żyje. Zarażony koronawirusem raper przebywał w szpitalu od początku kwietnia w związku z poważnymi komplikacjami, które pojawiły się u niego przez COVID-19. Fred The Godson zmarł w wieku 35 lat.

Fred The Godson nie żyje 35-letni raper zmarł po zakażeniu koronawirusem
fot. Instagram

Fred The Godson nie żyje. 35-letni raper zmarł po zakażeniu koronawirusem

Fred The Godson nie żyje. Amerykański raper zmarł w czwartek w wyniku komplikacji po zakażeniu koronawirusem. O śmierci artysty z Nowego Jorku poinformował jego przyjaciel DJ Self.

Od ponad dwóch tygodni 35-letni raper przebywał w szpitalu. 6 kwietnia opublikował w mediach społecznościowych ostatnie zdjęcie przed śmiercią, na którym widać, jak korzysta z respiratora.

Jak informował w środę portal The Source, Fred The Godson nadal przebywał na oddziale intensywnej terapii. Lekarzom podobno udało się zbić wysoką, 40-stopniową gorączkę, ale u pacjenta pojawiły się poważne problemy z nerkami. Raper chorował także na astmę, co mogło znacznie wpłynąć na przebieg choroby COVID-19.

Fred The Godson, a właściwie Frederick Thomas, zdobył największą popularnością za sprawą mixtape’a „Armageddon” wydanego w 2010 roku. Rok później artysta znalazł się, obok Kendricka Lamara i Mac Millera, na prestiżowej liście XXL Freshman, która wyróżnia najbardziej obiecujących młodych raperów w branży.

RadioZET.pl/billboard.com/PK