Obserwuj w Google News

Flea z Red Hot Chili Peppers wziął ślub. Basista poślubił młodszą o 18 lat projektantkę mody [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
23.10.2019 14:29
Zareaguj Reakcja

Flea z Red Hot Chili Peppers wziął ślub z młodszą o niemal 20 lat partnerką. Jego żoną została Melody Ehsani, znana projektantka mody. Para pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z ceremonii. Uwagę internautów przykuł przede wszystkim lawendowy garnitur gwiazdora Red Hot Chilli Peppers.

Flea z Red Hot Chili Peppers wziął ślub z Melody Ehsani znana projektantka mody zdjęcia foto
fot. Face to Face/REPORTER/East News

Gwiazdor Red Hot Chili Peppers wziął ślub. Flea poślubił projektantkę Melody Ehsani

Flea z Red Hot Chili Peppers i Melody Ehsani wzięli ślub w miniony weekend. Wybranką słynnego 57-letniego basisty została młodsza o 18 lat projektantka mody — Melody Ehsani. 39-latka pracuje na co dzień w Los Angeles, gdzie zajmuje się projektowaniem biżuterii i ubrań.

Jak podają zagraniczne media, Flea (Michael Peter Balzary) i Melody Ehsani podobno zdecydowali się na ślub zaledwie miesiąc po zaręczynach. W mediach społecznościowych zakochani pochwalili się zdjęciami z prywatnej ceremonii. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na strój pana młodego. Gwiazdor Red Hot Chili Peppers pojawił się na ślubie w lawendowym garniturze, miętowej muszce i neonowych butach.

Moje życie zmieniło się na zawsze i jestem dozgonnie za to wdzięczny. Ta osoba widzi mnie w całości i zna mnie. Oto moja żona — napisał Flea z Red Hot Chili Peppers.

Krótki wpis opublikowała także sama Melody Ehsani, która napisała piękne słowa o swoim mężu: „W weekend poślubiłam mojego najlepszego przyjaciela i z pewnością najlepszego współpracownika. Jesteś całym moim sercem”.

RadioZET.pl/PK