Obserwuj w Google News

Festiwal Opole 2021: kiedy się odbędzie? Ujawniono datę tegorocznej imprezy

1 min. czytania
25.02.2021 10:16
Zareaguj Reakcja

Festiwal Opole 2021 odbędzie się we wrześniu – informuje portal Press.pl. Oznacza to, że tegoroczny 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, podobnie jak zeszłoroczny, zostanie zorganizowany pod koniec lata.

Festiwal Opole 2020
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu 2021 nie odbędzie się w tradycyjnym terminie - informuje Press.pl. Legendarny polski festiwal muzyczny jest zwykle organizowany w czerwcu, ale podobnie jak w zeszłym roku, plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Festiwal Opole 2021: kiedy się odbędzie? Press.pl ujawnia datę imprezy

Portal Press.pl podaje, że 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki odbędzie się w pierwszy weekend września. W zeszłym roku impreza została przeniesiona z czerwca na wrzesień przez pandemię koronawirusa.

Organizatorzy nie zdradzają na razie szczegółów festiwalu Opole 2021. Nie ujawniono, kto wystąpi i ile potrwa impreza. Zeszłoroczna edycja trwała łącznie 4 dni, w których trakcie zorganizowano m.in. koncerty „Debiuty”, „Premiery”, „Od Opola do Opola” czy „Scena alternatywna”. Na festiwalu wystąpili m.in. Sanah, Bajm, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Viki Gabor, Lanberry, Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Alicja Szemplińska, Justyna Steczkowska czy Alicja Majewska.

RadioZET.pl/press.pl