Obserwuj w Google News

Fanka The Rolling Stones pokazała biust na koncercie. Bezcenna reakcja Micka Jaggera [WIDEO]

1 min. czytania
05.08.2022 13:42
Zareaguj Reakcja

Jedna z fanek The Rolling Stones dała się ponieść emocjom na koncercie swoich idoli. Dziewczyna pokazała muzykom nagi biust. Mich Jagger zareagował natychmiast.

The Rolling Stones
fot. EdBmusic/YouTube/Screen/AP/Associated Press/East News

The Rolling Stones to grupa, która od lat hipnotyzuje swoją energią na scenie. Mimo wieku muzycy nie przestają porywać tłumów, a na ich koncertach trudno stać i jedynie tupać nóżką. Szczególnie kiedy obserwuje się niesamowitą choreografię Micka Jaggera.

Fanka pokazała biust na koncercie The Rolling Stones. Jagger zareagował

Koncerty rockowe rządzą się swoimi prawami. Muzyka nakręca publiczność, która nierzadko skacze, krzyczy czy tańczy dość agresywny, jednak adekwatny do słyszanych dźwięków, taniec pogo.

Redakcja poleca

Wśród publiczności zdarza się też tzw. "fala", czyli przenoszenie ludzi na rękach w stronę sceny oraz klasyczna zabawa "na barana" uskuteczniana najczęściej przez osoby nieobdarzone zbyt dużym wzrostem. Wspomnianych scen nie zabrakło także na ostatnim koncercie Stonesów w Madrycie.

Mick Jagger zareagował na nagi biust fanki na koncercie [WIDEO]

Jedna z fanek grupy, która oglądała występ z perspektywy męskich lub damskich ramion, dała się ponieść emocjom. Blondynka pozbyła się swojego topu i stanika i tańczyła, energicznie wymachując amerykańską flagą w stronę muzyków, jednocześnie prezentując nagi biust.

Reakcja Micka Jaggera na gest fanki była natychmiastowa. Postanowił odwdzięczyć się jej tym samym. Bez zastanowienia podniósł koszulkę, zaprezentował nagi tors i rozpoczął równie energiczny taniec.

W tle cały czas było słychać wielki hit Stonesów "I Can't Get No) Satisfaction".

Oglądaj

RadioZET.pl/The Daily Mail