Obserwuj w Google News

Ewa Szpak wydała singiel. Młodsza siostra Michała Szpaka została piosenkarką

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.01.2020 10:42
Zareaguj Reakcja

Ewa Szpak została piosenkarką. Młodsza siostra Michała Szpaka zaprezentowała swój pierwszy singiel zatytułowany „Ciche przebiegłe”. Starszy brat nie ukrywa, że jest dumny z Ewy. Opublikował wpis, w którym gratuluje młodszej siostrze.

Ewa Szpak wydała singiel młodsza siostra Michała Szpaka została piosenkarką
fot. Instagram screen

Ewa Szpak wydała singiel. Młodsza siostra Michała Szpaka piosenkarką

Ewa Szpak, młodsza siostra Michała Szpaka, wydała singiel. „Ciche przebiegłe” to pierwsza piosenkarka w karierze dziewczyny, która postanowiła iść w ślady słynnego brata.

Nagrana amatorsko w zaciszu mojego małego szpaczego gniazdka — napisała Ewa Szpak, która jest także autorką tekstu utworu.

Michał Szpak wspiera młodszą siostrę w karierze piosenkarki. Ewa już niejednokrotnie miała okazję występować z artystą na scenie. W mediach społecznościowych opublikował wpis, w którym wyznał, że jest bardzo dumny z Ewy.

Tak to jest już w rodzinie Szpaków, że każdy lubi swoją niezależnością się dzielić. Oto przedstawić Wam chce utwór mojej najmłodszej, którą udało Wam się już poznać na trasie The MOON jaką tę, która daje nadzieję na lepsze jutro (…) Ewciu tylko chce Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie, konsekwentna i uparta, ale to chyba nasza domena. Niesamowite jest to, że przelałaś wenę na rzeczywistość. Kocham Cię i czekam na więcej — napisał Michał Szpak.

 

RadioZET.pl/PK