Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: ostatnie bilety na sobotni finał jurorski w sprzedaży

Piotr Krajewski
2 min. czytania
18.11.2019 13:58
Zareaguj Reakcja

Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach zbliża się wielkimi krokami. W sobotę odbędzie się finał jurorski Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, na który są dostępne jeszcze ostatnie bilety. Sprawdźcie szczegóły.

Eurowizja Junior 2019 ostatnie bilety na sobotni finał jurorski w sprzedaży
fot. mat. prasowe

Eurowizja Junior 2019: ostatnie bilety na finał jurorski w sobotę

Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach, której patronem medialnym jest Radio ZET, to jedno z najważniejszych tegorocznych muzycznych wydarzeń w Polsce.

Dzień wcześniej, 23 listopada (sobota), odbędzie się finał jurorski Eurowizji Junior 2019. Co ciekawe, koncert w formie próby generalnej będzie różnił się od finału Eurowizji Junior 2019 w niedzielę jedynie brakiem części z ogłoszeniem oficjalnych wyników konkursu.

Eurowizja Junior 2019: piosenki z konkursu. Lista wszystkich utworów, które usłyszymy w Gliwicach

Scenariusz sobotniego wydarzenia będzie niemal taki sam. Podczas finału jurorskiego Eurowizji Junior 2019 publiczność zobaczy występy reprezentantów 19 państw, w tym Viki Gabor z Polski, która zaśpiewa piosenkę „Superhero”. W sobotę nie zabraknie również niesamowitej scenografii i pełnego programu artystycznego. Na scenie pojawi się także zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 Roksana Węgiel, która zaprezentuje przebój „Anyone I Want To Be” i będzie jedną z prowadzących konkursu.

>>  Eurowizja Junior 2019: polska piosenka "Superhero" po ukraińsku. Cover hitu Viki Gabor [WIDEO]

Ostatnie bilety na finał jurorski Eurowizji Junior 2019 są dostępne w sprzedaży. Szczegółowe informacje na temat zakupu wejściówek można znaleźć na stronie bilety.tvp.pl.

Eurowizja Junior 2019 w Polsce. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwice. Tuż po zwycięstwie Roksany Węgiel Telewizja Polska zgłosiła swoją kandydaturę na gospodarza kolejnej imprezy. Europejska Unia Nadawców przyjęła aplikację Polski. 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK