Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: tak wyglądał zwycięski występ Viki Gabor w Gliwicach [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
25.11.2019 10:20
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 w wielkim stylu. Piosenka „Superhero” zrobiła ogromne wrażenie na widzach i jurorach z całej Europy. Polska jako pierwszy kraj w historii wygrał ten konkurs drugi rok z rzędu. Poniżej możecie zobaczyć zwycięski występ Viki Gabor w finale Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.

Eurowizja Junior 2019 Viki Gabor tak wyglądał zwycięski występ Polski w Gliwicach wideo
fot. Youtube screen

Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor wygrała konkurs. Tak wyglądał zwycięski występ Polski

Polska wygrała Eurowizję Junior 2019 drugi rok z rzędu. Wszystko za sprawą występu Viki Gabor z piosenką „Superhero”, który oczarował miliony widzów przed telewizorami. Polka pokonała w wielkim stylu reprezentantów Kazachstanu, Hiszpanii, Holandii i Francji.

>>  Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor skomentowała wygraną w konkursie w Gliwicach

Viki Gabor pojawiła się na scenie  Eurowizji Junior 2019 w limonkowym garniturze pełnym błyszczących trójkątów. W trakcie występu towarzyszyli jej tancerze oraz dwójka tłumaczy, którzy prezentowali tekst polskiej piosenki „Superhero” w języku migowym. W tle pojawiły się utrzymane w niebieskim kolorze wizualizacje z motywami wody i lodowców, które nawiązywały do kwestii ochrony środowiska. Zastosowano również bardzo interesujące efekty z trzęsącym się ekranem i wyświetlaczem odliczającym czas, który nawiązywał do uciekającego czasu na ratowanie planety.

>>  Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel zaliczyła wpadkę na wizji. Nie wiedziała, że ma włączony mikrofon [WIDEO]

>>  Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Polsce? Jest pierwszy komentarz Jacka Kurskiego

Polska wygrała Eurowizję Junior drugi rok z rzędu

Wygrana Viki Gabor to drugie zwycięstwo Polski z rzędu na Eurowizji Junior. Czegoś takiego nie dokonał wcześniej żaden inny kraj. Przypomnijmy, że w 2018 roku konkurs wygrała Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want to Be”. We wcześniejszych latach nasz kraj nigdy nie wygrał tej imprezy.

>> Tak Polska wygrała Eurowizję Junior 2019. Niesamowity moment ogłoszenia wyników [WIDEO]

 

RadioZET.pl/PK