Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor w oficjalnym teledysku do polskiej piosenki "Superhero" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
10.10.2019 16:41

Viki Gabor, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2019, opublikowała oficjalny teledysk do swojej konkursowej piosenki „Superhero”. Czy Wiktoria Gabor powtórzy sukces Roksany Węgiel i wygra Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci? Zagraniczni internauci są zachwyceni 12-letnią Polką.

Eurowizja Junior 2019 Viki Gabor Superhero oficjalny teledysk do polskiej piosenki wideo
fot. mat. prasowe

Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor — Superhero. Oficjalny teledysk do polskiej piosenki

„Superhero” Viki Gabor to piosenka, która będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Na oficjalnym kanale Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci pojawił się oficjalny teledysk reprezentantki Polski.

Klip Wiktorii Gabor do utworu „Superhero” został nakręcony w malowniczych lokacjach województwa dolnośląskiego, które jest partnerem Eurowizji Junior 2019. Za produkcję teledysku odpowiadają Pascal Production – twórcy teledysków „Lay Low” Roksany Węgiel czy „Nie mów mi nie” Marty Gałuszewskiej.

W teledysku nie brakuje kolorów, młodzieńczej energii, radości i elementów etnicznych. Wideo to kwintesencja utworu „Superhero”, polskiej piosenki na Eurowizję Junior 2019. Pokazuje nie tylko piękno naszej planety, ale przede wszystkim urok relacji międzyludzkich i radości z życia.

Zagraniczni internauci są zachwyceni teledyskiem Viki Gabor i polską piosenką na Eurowizję Junior 2019. Ich zdaniem Polska jest ponownie jednym z głównych faworytów do wygrania Konkursu Piosenki dla Dzieci.

— „Wygląda jak światowa supergwiazda, myślę, że Polska ponownie jest w gronie najsilniejszych państw w konkursie”, „zwyciężczyni”, „po raz kolejny Polska jest moim zwycięzcą”, „trofeum zostanie w Polsce”, „Polska wygra drugi rok z rzędu? Najprawdopodobniej tak” — piszą internauci.

Kiedy odbędzie się Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach? [DATA KONKURSU]

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada 2019 roku w Gliwicach. Informacja o wyborze miasta-gospodarza została potwierdzona na oficjalnej konferencji TVP w marcu.

To pierwszy raz, kiedy Polska będzie organizatorem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tuż po zwycięstwie Roksany Węgiel, Telewizja Polska zgłosiła swoją kandydaturę na gospodarza kolejnej imprezy. Europejska Unia Nadawców przyjęła aplikację Polski.

>>  Eurowizja Junior 2019: Ruszył drugi etap sprzedaży biletów na konkurs w Gliwicach

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK