Obserwuj w Google News

Eurowizja 2022: Bukmacherzy o Ochmanie po drugim półfinale. Na którym miejscu umieścili wokalistę?

1 min. czytania
13.05.2022 14:59
Zareaguj Reakcja

Eurowizja 2022. Bukmacherzy opublikowali notowania po drugim półfinale konkursu. Jak wyglądają szansę na wygraną Krystiana Ochmana?

Krystian Ochman
fot. AP/Associated Press/East News

Eurowizja 2022 trwa. Już 14 maja dowiemy się, kto zaprezentował swoje umiejętności podczas rywalizacji w Turynie najlepiej. 66. edycja konkursu jest szczęśliwa dla Polaków. Krystian Ochman od dawna jest jednym z najmocniejszych faworytów.

Eurowizja 2022. Krystian Ochman awansował do finału konkursu

Piosenkę "River" z entuzjazmem oceniają zarówno fani konkursu jak i dziennikarze oraz inni uczestnicy rywalizacji. Nikogo nie zdziwił fakt, że Ochman bez problemu przeszedł półfinał rozgrywki.

Redakcja poleca

Również bukmacherzy przewidzieli sukces naszego reprezentanta. W notowaniach przed występami w Turynie byli niemal pewni, że Krystian znajdzie się w finale. Jak wyglądają zestawienia tuż przed 14 maja?

Eurowizja 2022: Bukmacherzy o Ochmanie. Na którym jest miejscu w notowaniach?

Po półfinałowych koncertach bukmacherzy zaktualizowali swoje dane. Zgodnie z nowymi notowaniami Krystian Ochman zajmie szóste miejsce w finale - daje to artyście awans o jedną pozycję w porównaniu z poprzednimi założeniami.

Zobacz: Eurowizja 2022: o której godzinie występuje Polska? Godzina występu Krystiana Ochmana w finale

Jak donosi Interia, bukmacherzy obstawiają, że wśród artystów, którzy pojawili się w drugim półfinale Eurowizji, w pierwszej dziesiątce znajdzie się także reprezentantka Serbii, Konstrakta.