Obserwuj w Google News

Eurowizja 2021: scena jest już gotowa. To tutaj wystąpi Rafał Brzozowski i jego rywale

1 min. czytania
23.04.2021 16:30

Eurowizja 2021 już za chwilę. Przygotowania do wielkiego finału w Rotterdamie idą pełną parą. Stanęła już scena, na której muzyczni rywale powalczą o tytuł zwycięzcy prestiżowego konkursu.

Rafał Brzozowski
fot. TRICOLORS/East News

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami. Finał rywalizacji rozpocznie się 18 maja 2021 roku. Uczestnicy spotkają się w Holandii, żeby zawalczyć o upragniony tytuł zwycięzcy. Powstała już scena, na której wkrótce się zaprezentują.

Eurowizja 2021: scena już gotowa

Oficjalny profil Eurowizji na Instagramie zaprezentował fanom konkursu scenę, na której niedługo wystąpi między innymi Rafał Brzozowski. Konstrukcja robi wrażenie.

Redakcja poleca

Scena składa się z wielkiego telebimu w kształcie trapezu oraz wybiegu. Nad podłogą widzimy również unoszący się transparentny ekran, który zapewne wzbogaci występy artystów oraz ich scenografię.

Na zdjęciach widzimy również ekipę techniczną, która jest w trakcie sprawdzania wszystkich możliwości, jakie daje scena. Prace odbywają się w maseczkach, zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs, kiedy wystąpi Polska?

To właśnie na tej scenie wkrótce odbędzie się 65. Konkurs Piosenki Eurowizji, w której o zwycięstwo powalczy przeszło 30 artystów. Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18-22 maja 2021 roku w Rotterdamie w Holandii. Polski reprezentant, Rafał Brzozowski zaprezentuje swoje umiejętności podczas drugiego półfinału konkursu. Zaplanowano go na 20 maja. Polska powalczy o awans do ścisłego finału z 16 innymi państwami.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET