Obserwuj w Google News

Eurowizja 2021: kiedy poznamy reprezentanta Polski? TVP ujawniła datę

2 min. czytania
08.03.2021 09:37
Zareaguj Reakcja

Eurowizja 2021 coraz bliżej. Telewizja Polska ujawniła datę wyboru tegorocznego reprezentanta Polski. Kiedy i gdzie poznamy nazwisko artysty reprezentującego nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji 2021 w Rotterdamie?

Eurovision Poland
fot. AFP/EAST NEWS

Eurowizja 2021 na pewno się odbędzie – poinformowali organizatorzy. Przypomnijmy, że zeszłoroczny konkurs został odwołany z powodu pandemii koronawirusa. Teraz producenci przygotowali kilka scenariuszy imprezy, które pozwolą zorganizować imprezę.

Do wydarzenia pozostało nieco ponad dwa miesiące, więc państwa powoli odkrywają karty i prezentują swoje piosenki. Wiemy już także, kiedy poznamy reprezentanta Polski na Eurowizji 2021. Telewizja Polska zdradziła szczegóły.

Eurowizja 2021: Armenia wycofała się z konkursu. W tle kryzys polityczny w kraju

Eurowizja 2021: kiedy poznamy reprezentanta Polski? TVP ujawniła datę

Reprezentant Polski na Eurowizji 2021 i polska piosenka przygotowana na konkurs zostaną ujawnione już w piątek, 12 marca w trakciePytania na śniadanie. Program startuje na antenie TVP2 o godz. 7:55.

Już się nie możemy się doczekać, a Wy? #BądźmyRazem rozśpiewani – napisała Telewizja Polska.

Przypomnijmy, że w internecie nie brakuje plotek na temat potencjalnych kandydatów na reprezentanta Polski na Eurowizji 2021. Jak podaje portal eurowizja.org, wśród nich są m.in. Rafał Brzozowski, Cleo i Alicja Szemplińska, która miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020. Plotkuje się również o udziale Krystiana Ochmana, Lanberry czy Sanah.

Eurowizja 2021: Litwa wygra konkurs po raz pierwszy? The Roop faworytem bukmacherów [WIDEO]

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Eurowizja 2021 odbędzie się w Holandii. Organizatorzy ujawnili termin Konkursu Piosenki Eurowizji. Impreza zostanie zorganizowana w dniach 18-22 maja 2021 roku w Rotterdamie.

To właśnie w tym mieście, dzięki zwycięstwu Duncana Laurence’a w Tel Awiwie w 2019 roku, miała odbyć się Eurowizja 2020. Konkurs odwołano jednak z powodu pandemii koronawirusa.

Eurowizja 2021: Barbara Pravi faworytką konkursu? Dzięki niej Francja wygrała Eurowizję Junior

Eurowizja: wszyscy reprezentanci Polski. Kto reprezentował nasz kraj w przeszłości? [FOTO]