Obserwuj w Google News

Rafał Brzozowski intensywnie ćwiczy przed Eurowizją 2021. Pokazał, jak tańczy [WIDEO]

2 min. czytania
22.03.2021 09:46
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski przygotowuje się do Eurowizji 2021. Reprezentant Polski opublikował krótkie wideo, na którym tańczy i ćwiczy choreografię. Wokalista przyznał, że chce dopracować każdy szczegół swojego występu. Co na to internauci? Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy.

Rafał Brzozowski
fot. mat. prasowe TVP

Eurowizja 2021 odbędzie się już w maju. Telewizja Polska zdecydowała, że reprezentantem Polski będzie Rafał Brzozowski, który wystąpi z piosenką „The Ride”.

Choć Rafał Brzozowski musiał walczyć z hejtem po premierze swojego utworu, nie poddaje się i już rozpoczyna przygotowania do występu na Eurowizji 2021. Wokalista pokazał krótkie nagranie z sali prób, na którym ćwiczy choreografię taneczną.

Eurowizja 2021: zagranica komentuje piosenkę Rafała Brzozowskiego. "Śpiewam to cały dzień"

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski pokazał, jak tańczy. Przygotowuje swój występ

Rafał Brzozowski pokazał, jak tańczy do swojej eurowizyjnej piosenki „The Ride”. Reprezentant Polski pochwalił się, że rozpoczął już intensywne przygotowania do Eurowizji 2021, która odbędzie się w Holandii.

Przygotowania do występu na Eurowizji czas zacząć! Co prawda zostało jeszcze trochę czasu, ale chcę dopracować każdy szczegół. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik! – napisał Rafał.

Postawa Brzozowskiego przypadła do gustu internautom. Pod wideo pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

„Musi się udać”, „Trzymam kciuku”, „Mega, zapowiada się pięknie”, „Dużo luzu i do przodu, a będzie ogień”, „Powodzenia” – brzmią komentarze.

Jak informuje Dziennik Eurowizyjny, w sobotę, 20 marca Rafał Brzozowski nagrał już swój zapasowy występ na Eurowizję 2021, czyli tzw. Live-on-tape. W związku z trwającą pandemią koronawirusa wszystkie państwa biorące udział w konkursie mają obowiązek nagrać występy swoich reprezentantów do 26 marca. Nagrania zostaną wykorzystane w przypadku, jeśli organizatorzy podejmą decyzję o zorganizowaniu Eurowizji 2021 w formie zdalnej. Występ wyreżyserował Mikołaj Dobrowolski, a choreografię przygotował Agustin Egurrola.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs, kiedy wystąpi Polska?

Eurowizja 2021 odbędzie się w Holandii. Organizatorzy ujawnili termin Konkursu Piosenki Eurowizji. Impreza zostanie zorganizowana w dniach 18-22 maja 2021 roku w Rotterdamie.

Rafał Brzozowski, reprezentant Polski na Eurowizji 2021, wystąpi w drugim półfinale konkursu, który odbędzie się 20 maja. O awans do finału Polska powalczy z 16 państwami, m.in. Czechami, Bułgarią, Islandią, Finlandią czy Szwajcarią.

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski walczy z hejtem. Prezenter TVP odpowiada internautom