Obserwuj w Google News

Alicja Szemplińska nie pojedzie na Eurowizję 2021? „Nie wiem nic na ten temat”

2 min. czytania
09.03.2021 14:58
Zareaguj Reakcja

Alicja Szemplińska nie będzie reprezentantką Polski na Eurowizji 2021? Wokalistka miała jechać w barwach Polski na zeszłoroczny konkurs, ale impreza została odwołana. W najnowszym wywiadzie Alicja Szemplińska przyznała, że jest gotowa wystąpić na Eurowizji 2021, ale jaka sama twierdzi, nadal nie otrzymała żadnej informacji od TVP.

Alicja Szemplińska
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020, ale konkurs został odwołany z powodu pandemii koronawirusa. Wielu fanów liczyło jednak, że artystka otrzyma szansę na występ w barwach Polski w tym roku.

W najnowszym wywiadzie dla Pomponika Alicja Szemplińska potwierdziła, że jest gotowa jechać na Eurowizję 2021. Jak twierdzi zwyciężczyniThe Voice of Poland, nie otrzymała jednak dotąd żadnej informacji od Telewizji Polskiej.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: Armenia wycofała się z konkursu. W tle kryzys polityczny w kraju

Eurowizja 2021: Alicja Szemplińska nie będzie reprezentantką Polski?

Alicja Szemplińska zabrała głos w sprawie wyboru reprezentanta Polski na Eurowizji 2021. 18-letnia piosenkarka wyznała, że na ten moment nie wie, czy będzie miała szansę wystąpić w barwach naszego kraju w tegorocznym konkursie. Twierdzi jednak, iż powinna otrzymać możliwość reprezentowania Polski w związku z odwołaniem Eurowizji 2020.

Bardzo długo zostałam pozostawiona bez żadnej informacji. Do dnia dzisiejszego nie wiem zupełnie nic na ten temat. Czekam. Jestem gotowa jechać na Eurowizję. Piosenkę mam. To wszystko się dzieje poza mną – mówi Alicja w rozmowie z Pomponikiem i dodaje: „To jest szansa, którą dostałam w tamtym roku i cały czas pozostaję przy tym, że jak nie udało pojechać się w zeszłym roku, to reprezentant powinien pojechać w tym. Myślę, że jest to dość naturalna kolej rzeczy. Jednak rozumiem, że jest to w woli nadawcy (…) Nie mogę nic zrobić w tej kwestii”.

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” powiedziała także, że jeśli nie pojedzie na Eurowizję 2021, to oczywiście będzie wspierać i trzymać kciuki za tegorocznego reprezentanta Polski.

Rafał Brzozowski reprezentantem Polski na Eurowizji 2021?

Rafał Brzozowski reprezentantem Polski na Eurowizji 2021? Jak nieoficjalnie informuje Plotek, powołując się na swojego informatora, to właśnie prowadzący „Jaka to melodia?” i „The Voice Senior” może wystąpić w barwach Polski w Rotterdamie. Portal twierdzi, że kilka dni temu Brzozowski miał pojawić się na planie teledysku do konkursowej piosenki, która jest utrzymana w tanecznym klimacie.

Nie są to jednak potwierdzone informacje, a wszystkiego dowiemy się w piątek, 12 marca. Reprezentant Polski na Eurowizji 2021 i polska piosenka przygotowana na konkurs zostaną ujawnione w programie „Pytanie na śniadanie” na antenie TVP2.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: Litwa wygra konkurs po raz pierwszy? The Roop faworytem bukmacherów [WIDEO]

Eurowizja: wszyscy reprezentanci Polski. Kto reprezentował nasz kraj w przeszłości? [FOTO]

RadioZET.pl/pomponik.pl,plotek.pl