Obserwuj w Google News

Eurowizja 2020: Michał Szpak, Cleo i Gromee jurorami „Szansy na sukces”. Wybiorą reprezentanta Polski

Piotr Krajewski
1 min. czytania
16.01.2020 14:54
Zareaguj Reakcja

„Szansa na sukces. Eurowizja 2020” coraz bliżej. Już wiemy, którzy artyści wybiorą reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020. W jury programu zasiądą Michał Szpak, Cleo i Gromee, czyli byli uczestnicy Eurowizji.

Eurowizja 2020 Michał Szpak, Cleo i Gromee jurorami Szansy na sukces wybiorą reprezentanta Polski
fot. Youtube

Eurowizja 2020: Michał Szpak, Cleo i Gromee jurorami Szansy na sukces

Michał Szpak, Cleo Gromee jurorami „Szansy na sukces. Eurowizja 2020”. To właśnie oni zdecydują, którzy uczestnicy awansują do finału programu i powalczą o reprezentowanie Polski na Eurowizji 2020 w Holandii.

Warto dodać, że każdy z jurorów jest osobiście związany z Konkursem Piosenki Eurowizji. To byli reprezentanci Polski. Przypomnijmy, że występ Michała Szpaka w 2016 roku zrobił ogromne wrażenie na widzach z całej Europy, dzięki czemu Polska zajęła wysokie 8. miejsce.

Eurowizja 2020: ZASADY Szansy na sukces

„Szansa na sukces. Eurowizja 2020”, której partnerem medialnym jest Radio ZET, będzie podzielona na trzy etapy.

Na podstawie zgłoszeń zostaną wyłonieni uczestnicy, którzy zaprezentują się w programie. W trakcie odcinków specjalne jury wyłoni trójkę finalistów. Trzecim etapem będzie finał, który odbędzie się 23 lutego. Zwycięzca, wybrany na podstawie głosów widzów i jury, zostanie reprezentantem Polski na Eurowizji 2020.  

Pełna lista uczestników „Szansy na sukces. Eurowizja 2020” nie jest znana. W ostatnich dniach znany z przeboju „Mama ostrzegała” zespół Daj To Głośniej poinformował, że weźmie udział w programie.

 

RadioZET.pl/PK