Obserwuj w Google News

Eurowizja 2020: Little Big z Rosji w piosence „Uno”. Autorzy „Skibidi” wygrają? [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
13.03.2020 11:44

Zespół Little Big wystąpi na Eurowizji 2020 z piosenką „Uno”. Autorzy wielkiego hitu „Skibidi” będą reprezentantami Rosji w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 w Holandii. Przez wielu internautów Little Big są uznawani za faworytów do zwycięstwa, a utwór „Uno” już robi furorę w sieci.

Eurowizja 2020 Little Big z Rosji w piosence Uno autorzy Skibidi wygrają wideo
fot. Youtube screen

Rosja na Eurowizji 2020: Little Big prezentują piosenkę Uno

Little Big jadą na Eurowizję 2020. Zespół, który będzie tegorocznym reprezentantem Rosji, zaprezentował swoją eurowizyjną piosenkę zatytułowaną „Uno”.

W ciągu zaledwie kilku godzin utwór Little Big podbił sieć, a teledysk został obejrzany już ponad 2 miliony razy w serwisie YouTube. W klipie członkowie zespołu występują w vintage’owych strojach, nawiązując tym samym do eurowizyjnych występów z lat siedemdziesiątych. Nie brakuje też zabawnego i chwytliwego tańca, który na pewno zrobi furorę wśród słuchaczy „Uno”.

Czy to przepis na sukces w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020? Przekonamy się już wkrótce, ale zdaniem wielu internautów Rosja będzie walczyć o zwycięstwo w Rotterdamie.

Little Big podbili internet na całym świecie z przebojem „Skibidi”. Szalony teledysk rosyjskiego zespołu zrobił furorę w sieci i został obejrzany ponad 360 milionów razy w serwisie YouTube. Grupa zapoczątkowała nawet tzw. „Skibidi Challenge”, który sprawił, że miliony internautów tańczyły i naśladowały zwariowane ruchy z wideoklipu Little Big. Warto dodać, że wszystkie teledyski Little Big obejrzano ponad 1,3 miliarda razy. 

Eurowizja 2020 odwołana z powodu koronawirusa?

Eurowizja 2020 w Holandii zostanie odwołana przez epidemię koronawirusa? Organizatorzy wielu imprez masowych na całym świecie zdecydowali się przełożyć wydarzenia. Z tego powodu pojawia się też coraz więcej głosów, że Konkurs Piosenki Eurowizji 2020 może nie odbyć się w wyznaczonym terminie. Holenderski wirusolog i rzeczniczka miasta Rotterdam wypowiedzieli się w tej sprawie.

Eurowizja 2020 odbędzie się w dniach 12-16 maja w Rotterdamie. Konkurs zostanie zorganizowany w Holandii dzięki zwycięstwu Duncana Laurence’a na Eurowizji 2019 w Izraelu.

Reprezentantka Polski  Alicja Szemplińska wystąpi z piosenką "Empires" w drugim półfinale Eurowizji 2020, który zaplanowano na czwartek, 14 maja. 

 

RadioZET.pl/PK