Obserwuj w Google News

Eurowizja 2020: Doda kibicuje Kasi Dereń w "Szansie na sukces": "Uwielbiam ją"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
05.02.2020 12:32
Zareaguj Reakcja

Doda zdradziła, komu kibicuje w polskich preselekcjach do Eurowizji 2020, które w tym roku odbywają się w ramach programu „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”. W rozmowie z portalem przeAmbitni.pl przyznała, że trzyma kciuki za finalistkę Kasię Dereń.

Eurowizja 2020 Doda kibicuje Kasi Dereń w Szansie na sukces uwielbiam ją
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Eurowizja 2020: Doda kibicuje Kasi Dereń w Szansie na sukces

Doda wypowiedziała na temat „Szansy na sukces. Eurowizja 2020”. Zwycięzca programu emitowanego na antenie TVP2 zostanie reprezentantem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 w Holandii.

Od lat 35-letnia gwiazda jest łączona z Eurowizją, a wielu jej fanów chciałoby zobaczyć wokalistkę na scenie w barwach Polski. W krótkim wywiadzie dla portalu przeAmbitni.pl Doda zdradziła, że w tym roku bardzo kibicuje Kasi Dereń. To właśnie ona wygrała pierwszy odcinek eurowizyjnej „Szansy na sukces” i awansowała do finału.

Uwielbiam ją. Pracowałam z nią przy występie na Miss Supranational 2019. Jest niesamowicie utalentowana. Świetnie śpiewa. Zrobiłyśmy mega show. Wspaniały głos. Troszeczkę niedoceniona artystka — powiedziała Doda na temat Kasi Dereń.

Kasia Dereń występowała w drugiej edycji programu „The Voice of Poland”, gdzie dotarła do półfinału. Na przestrzeni ostatnich lat współpracowała z wieloma gwiazdami, m.in. Edytą Górniak, Andrzejem Piasecznym, Natalią Kukulską czy Justyną Steczkowską. Finalistka „Szansy na sukces. Eurowizja 2020” miała już okazję pojawić się na eurowizyjnej scenie. W 2018 roku była chórzystką Gromeego i Lukasa Meijera, którzy reprezentowali Polskę w Lizbonie z utworem „Light Me Up”.

Szansa na sukces Eurowizja 2020: kiedy finał programu?

Finał „Szansa na sukces. Eurowizja 2020”, w którym zobaczymy Kasię Dereń, odbędzie się już 23 lutego. Ostatni odcinek programu będzie transmitowany na żywo na antenie TVP2. Reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 zostanie wybrany głosami widzów i jurorów.

Kolejnych dwóch finalistów „Szansy na sukces. Eurowizja 2020” poznamy w następnych odcinkach programu, których emisję zaplanowano na 9 i 16 lutego.

 

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć!

RadioZET.pl/Przeambitni.pl/PK