Obserwuj w Google News

Alicja Szemplińska w dzieciństwie. Tak gwiazda Eurowizji 2020 wyglądała jako dziecko [FOTO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
02.03.2020 14:07
Zareaguj Reakcja

Alicja Szemplińska będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2020. Młoda piosenkarka zaśpiewa w Rotterdamie utwór „Empires”. Jesteście ciekawi, jak Alicja Szemplińska wyglądała jako dziecko? Okazuje się, że w sieci nie brakuje zdjęć zwyciężczyni „The Voice of Poland” z dzieciństwa.

Eurowizja 2020 Alicja Szemplińska w dzieciństwie tak wyglądała jako dziecko
fot. Piotr Molecki/East News

Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w dzieciństwie. Tak wyglądała jako dziecko

Alicja Szemplińska nie skończyła jeszcze 18 lat, a ma już na swoim mnóstwo sukces. Młoda piosenka wygrała programy „Hit Hit Hurra”, „The Voice of Poland”, a ostatnio także eurowizyjną odsłonę „Szansy na sukces”, dzięki której została  reprezentantką Polski na Eurowizji 2020.

Z dnia na dzień 17-letnia artystka robi się coraz popularniejsza, a internauci szukają na jej temat ciekawych informacji. Jesteście ciekawi, jak Alicja Szemplińska wyglądała w dzieciństwie? Poniżej możecie zobaczyć stare zdjęcia reprezentantki Polski na Eurowizji 2020 i jej siostry. Tak Alicja Szemplińska wyglądała na początku szkoły podstawowej.

>>  Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020. 6 ciekawostek o reprezentantce Polski

>> Alicja Szemplińska dla RadioZET.pl: „Mam pomysł na cały występ na Eurowizji 2020” [WIDEO]

Eurowizja 2020: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Eurowizja 2020 odbędzie się w dniach 12-16 maja w Rotterdamie. Konkurs zostanie zorganizowany w Holandii dzięki zwycięstwu Duncana Laurence’a na Eurowizji 2019 w Izraelu.

Reprezentantka Polski Alicja Szemplińska wystąpi z piosenką "Empires" w drugim półfinale Eurowizji 2020, który zaplanowano na czwartek, 14 maja.

>> Eurowizja 2020: poznaliśmy składy dwóch półfinałów. Oto rywale Polski [LISTA PAŃSTW]

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK