Obserwuj w Google News

Eric Saade ma koronawirusa. Jak się czuje słynny gwiazdor Eurowizji?

Piotr Krajewski
1 min. czytania
27.04.2020 13:22
Zareaguj Reakcja

Eric Saade jest zarażony koronawirusem. Szwedzki wokalista i gwiazdor Eurowizji 2011 poinformował o chorobie na swoim oficjalnym koncie w serwisie TikTok. 29-latek zdradził, jak się czuje.

Eric Saade ma koronawirusa gwiazdor Eurowizji zdradził jak się czuje
fot. Instagram

Eric Saade ma koronawirusa. Gwiazdor Eurowizji choruje na COVID-19

Eric Saade ma koronawirusa. Szwedzki gwiazdor Konkursu Piosenki Eurowizji 2011 poinformował o chorobie COVID-19 w dość nietypowy sposób. 29-letni artysta opublikował taneczny filmik w serwisie TikTok, do którego dodał krótki opis. Zdradził, jak obecnie się czuje.

Siedzę w domu, ponieważ mam koronawirusa. Czuje się jednak całkiem w porządku. Więc dlaczego by trochę nie potańczyć? — napisał Szwed i opublikował nagranie, jak tańczy do hitu „Left Foot Up, Right Foot Slide” Drake’a.

Pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany Erica Saade. W maju wokalista miał wziąć ślub ze znaną szwedzką modelką i infuencerką Nicole Falciani. Wesele, które miało odbyć się we Włoszech, musiało oczywiście zostać przełożone.

Eric Saade zdobył międzynarodową sławę za sprawą Konkursu Piosenki Eurowizji 2011 w Düsseldorfie. Reprezentant Szwecji wygrał drugi półfinał, ale w wielkim finale zajął ostatecznie 3. miejsce z piosenką „Popular”. Utwór cieszył się zainteresowaniem w wielu krajach Europy i znalazł się na listach przebojów m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii czy Austrii. Szwed zdobył też sporą popularność w Polsce. W 2012 roku otrzymał Bursztynowego Słowika podczas Konkursu Sopot TOP Of The TOP Festival.

RadioZET.pl/PK