Obserwuj w Google News

Zespół Enej w Radiu ZET z nową piosenką. Środowa premiera singla „Ostatni raz”

Piotr Krajewski
1 min. czytania
05.02.2020 10:23
Zareaguj Reakcja

Piotr „Lolek” Sołoducha i Mirosław „Mynio” Ortyński z zespołu Enej pojawili się w środowym "Uważam ZET", gdzie zaprezentowali słuchaczom Radia ZET swój najnowszy singiel zatytułowany „Ostatni raz” i opowiedzieli nieco więcej o utworze. Prowadzący przygotowali też dla gości specjalną zabawę. Zobaczcie wideo!

Enej Ostatni raz premiera nowego singla w Radiu ZET
fot. Radio ZET

„Ostatni raz” to najnowsza muzyczna propozycja w cieszącym się niesłabnącą popularnością dorobku zespołu Enej. Muzycy po raz kolejny sięgnęli po najbardziej charakterystyczne dla swojej twórczości środki, w piosence nie zabrakło bowiem ogromnych pokładów młodzieńczej energii, mocnych gitarowych riffów, wspaniałej sekcji dętej, charyzmatycznego głosu wokalisty i charakterystycznej polsko-ukraińskiej wrażliwości.

Wraz z piosenką światło dzienne ujrzy także pełen humoru teledysk, który z pewnością doda smaku premierze. Całość tworzy niesamowitą mieszankę, która poruszy każde serce i wyrwie na parkiet najbardziej opornych tancerzy, zatem jeśli komuś wydaje się, że pozbawiona magii, deszczowa zima przepełnia wszystkich melancholią, warto sięgnąć po nowy singiel zespołu Enej, z pewnością rozgoni on chmury w dowolnym miejscu na ziemi.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK