Obserwuj w Google News

Emeli Sande zrobiła coming out. Piosenkarka pokazała ukochaną: "Nigdy nie byłam tak szczęśliwa"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
05.04.2022 12:25

Emeli Sande zrobiła coming out. Szkocka piosenkarka i autorka przeboju "Next to Me" wyznała, że jest w związku z kobietą. Gwiazda opublikowała wspólne zdjęcie z ukochaną i napisała, że nigdy wcześniej nie była tak szczęśliwa.

Emeli Sande
fot. Instagram / Emeli Sande

Emeli Sande to szkocka piosenkarka, która ma na swoim wiele hitów. Utwory "Next to Me", "Read All About It" z Professorem Greenem czy "Beneath Your Beautiful" z Labrinthem zrobiły furorę na listach przebojów i wciąż zachwycają miliony słuchaczy.

Już w maju wokalistka zaprezentuje swoją czwartą płytę "Let’s Say for Instance". Przed premierą albumu gwiazda postanowiła podzielić się z fanami ważną informacją. Emeli Sande zrobiła coming out i pochwaliła się swoją ukochaną.

Redakcja poleca

Emeli Sande zrobiła coming out. Piosenkarka pokazała zdjęcie ze swoją dziewczyną

Emeli Sande jest bardzo szczęśliwa i nie chce już tego dłużej ukrywać. 35-letnia piosenkarka opublikowała wpis w mediach społecznościowych, w którym poinformowała, że jest w związku z kobietą.

 Wiele lat zajęło mi znalezienie siły, aby być sobą. Od dawna walczyłam o to, żeby zaakceptować siebie taką, jaką jestem. Jestem tak szczęśliwa, że znalazłam swoją bratnią duszę, Yoanę. To taka wyjątkowa kobieta. Zakochanie się w niej dało mi siłę, której potrzebowałam. Jak to dobrze być zakochanym i czuć się szczęśliwszym niż kiedykolwiek – napisała Sande i przyznała, że to dla niej początek nowego etapu w życiu.

Jak przyznała w rozmowie z "Metro", jej dziewczyna jest pianistką i poznały się właśnie dzięki muzyce. Do pierwszego spotkania miało dojść podczas zajęć z muzyki klasycznej. Zapytana, czy jest osobą biseksualną, Emeli Sande odpowiedziała, że najprawdopodobniej tak.

Nie jestem pewna, jak się identyfikuję, ale chyba jestem biseksualna. Po prostu czuję, że powinnam się zakochać w kimkolwiek tylko chce. Dla mnie prawdziwa miłość i posiadanie jej w życiu sprawia, że wszystko pasuje do siebie – powiedziała w wywiadzie.

W przeszłości Emeli Sande była związana z Adamem Gouraguinem. Para była małżeństwem w latach 2012-2014. W zeszłym roku rozstała się po kilku miesiącach związku z raperem, Jonathanem Kabambą.

RadioZET.pl/nme.com

Te polskie gwiazdy dokonały coming outu
10 Zobacz galerię
fot. Iliya Pitalev/SPUTNIK Russia/East News