Obserwuj w Google News

Elton John przerwał koncert. Przez burzę i gradobicie musiał uciekać ze sceny [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
05.02.2020 11:25
Zareaguj Reakcja

Elton John był zmuszony przerwać koncert w Australii z powodu ogromnej burzy z gradobiciem, która rozpętała się nad terenem festiwalu A Day On The Green. Przez nawałnicę legendarny wokalista musiał uciekać ze sceny. Zobaczcie wideo.

Elton John przerwał koncert przez burzę i gradobicie musiał uciekać ze sceny wideo
fot. Youtube screen

Elton John musiał przerwać koncert i uciekać ze sceny przez burzę i grad WIDEO

Elton John musiał przerwać koncert i uciekać ze sceny z powodu niespodziewanej  nawałnicy, która pojawiła się podczas zeszłotygodniowego festiwalu A Day On The Green w australijskim Melbourne.

Burza z ulewnym deszczem, gradobiciem i porywistym wiatrem nie pozwoliła artyście na kontynuowanie występu. Siedzący przy fortepianie Elton John musiał poprosić o pomoc pracowników obsługi technicznej, którzy przyszli po muzyka i zasłonili go płachtą.

>> Elton John omal nie umarł. Szokujące wyznanie muzyka: "Byłem 24 godziny od śmierci"

Nawałnica była tak intensywna, że uszkodziła większość instrumentów muzycznych i monitorów znajdujących się na scenie. Koncert Eltona Johna nie mógł być więc kontynuowany.

Moment burzy z gradobiciem nagrali widzowie znajdujący się tuż pod sceną. Trzeba przyznać, że warunki pogodowe były naprawdę niebezpieczne. Zobaczcie sami.

RadioZET.pl/PK