Obserwuj w Google News

Ellie Goulding topless na Instagramie. Odważne zdjęcie piosenkarki [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
16.03.2020 12:32
Zareaguj Reakcja

Ellie Goulding opublikowała bardzo odważne zdjęcie na Instagramie. Brytyjska piosenkarka pozuje na nim topless. Fotografia pochodzi z najnowszej sesji zdjęciowej dla magazynu „Legend”. Ellie Goulding wydała właśnie nowy singiel i przygotowuje się do wydania kolejnego albumu.

Ellie Goulding topless na Instagramie odważne zdjęcie piosenkarki foto
fot. Instagram screen

Ellie Goulding topless na Instagramie. Odważne zdjęcie piosenkarki

Ellie Goulding topless na Instagramie. Wokalistka pochwaliła się fotografiami ze specjalnej sesji zdjęciowej, która pojawiła się w najnowszym numerze magazynu „Legend”. W tak odważnej odsłonie 33-letnia piosenkarka jeszcze się nie pokazywała.

Worry About Me — nowy singiel Ellie Goulding. Kiedy premiera nowej płyty?

Ellie Goulding wydała ostatnio nowy singiel „Worry About Me”, w którym gościnnie pojawia się artysta i producent Blackbear. Utwór łączy w sobie muzykę pop z r&b i pulsującą linią basu.

Napisałam „Worry About Me” o relacji, w której facet chciał mnie wtedy, kiedy było mu to na rękę, dokładnie w momencie, w którym chciałam o nim zapomnieć. Celowo użyłam ironii, bo nie jest tak, że czuję żal, po prostu cala sytuacja mnie bawi. Pisanie tego kawałka w słonecznym LA było odświeżające, bo wcześniej komponowałam głównie mroczne kawałki w Nowym Jorku — mówi wokalistka.

Ellie Goulding zdradziła, że jej nowa płyta ukaże się 5 czerwca. Na ten moment artystka nie zdradziła tytułu swojego kolejnego albumu.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK