Obserwuj w Google News

Ellie Goulding przeżyła rodzinną tragedię. Jej dziadek popełnił samobójstwo

Piotr Krajewski
2 min. czytania
16.10.2019 14:03
Zareaguj Reakcja

Ellie Goulding dba o prywatność i niewiele mówi o swojej rodzinie. W jednym z najnowszych wpisów w mediach społecznościowych zrobiła jednak wyjątek. 32-latka opowiedziała o traumatycznym przeżyciu z przeszłości. Kilka lat temu dziadek Ellie Goulding popełnił samobójstwo.

Ellie Goulding przeżyła rodzinną tragedię jej dziadek popełnił samobójstwo
fot. Instagram

Dziadek Ellie Goulding popełnił samobójstwo. Piosenkarka opowiedziała o rodzinnej tragedii

Ellie Goulding ujawniła szokującą informację ze swojego życia. Okazuje się, że jej rodzina musiała zmierzyć się z ogromną tragedią, którą piosenkarka nadal mocno przeżywa.

Kilka lat temu dziadek Ellie Goulding popełnił samobójstwo. Brytyjska gwiazda opowiedziała o tym traumatycznym przeżyciu we wpisie opublikowanym z okazji Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego.

Myślę dzisiaj o moim dziadku, który odebrał sobie życie kilka lat temu. Chciałabym z nim więcej rozmawiać i mieć chociaż najmniejszą wskazówkę, jak bardzo był nieszczęśliwy — napisała wokalistka.

Ellie Goulding przyznała, że mimo wielu sukcesów w branży muzycznej, na co dzień musi zmagać się z lękami, które często spowodowane są intensywnością życia artysty.

 Zdaję sobie sprawę, że sama wybrałam taką pracę, ale nic nie jest w stanie przygotować Cię na wzloty i upadki, które pojawiają się w trakcie kariery. Wiem na pewno, iż wiele moich lęków jest związanych z tzw. „syndromem oszusta”. Polega on na tym, że nie wierzę wystarczająco w siebie i myślę, że nie zasługuję na szczęście, co prowadzi do chęci sabotażu własnego sukcesu — stwierdziła gwiazda.

Przyznała też, że jej sposobem na radzenie sobie z problemami jest regularne uprawianie sportu. Ellie Goulding codziennie trenuje bieganie i boks. Niejednokrotnie pojawiają się jednak u niej kłopoty z motywacją.

Podziwiam tych, którzy wstają każdego ranka i chwytają dzień, mimo że nie czują się zbyt dobrze. To wymaga ogromnej odwagi. Proszę pamiętajcie jednak, że radzicie sobie świetnie i jestem z Was dumna — napisała na koniec.

RadioZET.pl/PK