Obserwuj w Google News

Ellie Goulding pomogła uczestnikom wypadku. Nagranie hitem sieci [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
18.12.2019 10:49

Ellie Goulding robi ostatnio furorę w internecie. Wszystko za sprawą nagrania z wypadku samochodowego w Londynie, którego wokalistka była świadkiem. Brytyjka wybiegła ze samochodu i postanowiła pomóc uczestnikom kolizji.

Ellie Goulding pomogła uczestnikom wypadku nagranie hitem sieci wideo
fot. Twitter screen

Ellie Goulding pomogła uczestnikom wypadku. Nagranie hitem sieci

Ellie Goulding była świadkiem niecodziennego wypadku samochodowego, do którego doszło na jednej z ulic w  Londynie. Nagranie ze zdarzenia trafiło do internetu.

Widać na nim, jak ogromna ciężarówka zderzyła się z autem i pchała je przez kilkadziesiąt metrów. Ellie Goulding, która jechała jako pasażerka w samochodzie obok, postanowiła natychmiast wysiąść z pojazdu i pomogła kierowcom biorącym udział w zdarzeniu. Dzięki szybkiej reakcji szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

>> Ellie Goulding przeżyła rodzinną tragedię

Ellie Goulding skomentowała całe zajście w internecie i skrytykowała innych kierowców za ich reakcję.

Nie mogę uwierzyć, że pierwszym instynktem pozostałych kierowców, którzy wysieli z samochodów, było natychmiastowe rozpoczęcie filmowania całego zajścia swoimi telefonami — napisała wokalistka w mediach społecznościowych.

Nagranie wideo obejrzano już ponad milion razy na Twitterze. Internauci chwalą Ellie Goulding i są pod ogromnym wrażeniem reakcji piosenkarki.

RadioZET.pl/cnn.com/PK