Obserwuj w Google News

Ellie Goulding jest w ciąży. Piosenkarka pokazała ciążowy brzuszek [FOTO]

1 min. czytania
24.02.2021 09:52
Zareaguj Reakcja

Ellie Goulding jest w ciąży. Piosenkarka po raz pierwszy zostanie mamą. Radosną nowiną pochwaliła się w trakcie rozmowy z „Vogue”. Magazyn zaprezentował też pierwsze zdjęcia Ellie Goulding z ciążowym brzuszkiem.

Ellie Goulding Caspar Jopling
fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Ellie Goulding jest w ciąży. Wokalistka zdradziła, że zostanie mamą w wywiadzie dla „Vogue”. Magazyn opublikował też zdjęcia ze specjalnej sesji zdjęciowych, na których po raz pierwszy widzimy ciążowy brzuszek Goulding.

Ellie Goulding jest w ciąży. Po raz pierwszy zostanie mamą

Ellie Goulding po raz pierwszy zostanie mamą. 34-letnia brytyjska piosenkarka i jej 29-letni mąż Caspar Jopling spodziewają się pierwszego dziecka.

W rozmowie z „Vogue” Ellie Goulding zdradziła, że jest już w 30. tygodniu ciąży, więc poród zbliża się wielkimi krokami. O tym, iż spodziewa się dziecka dowiedziała się po sierpniowym występie w Victoria & Albert Museum w Londynie.

Daliśmy jeden występ. Byłam w ciąży, ale nie miałam o tym pojęcia. (...) Nie było to planowane. Zajście w ciążę nie wydawało się wtedy możliwością. Jednak właśnie ciąża sprawiła, że poczułam, że żyję – wyznała Ellie w rozmowie z „Vogue”.

Ellie Goulding zdradziła, że zna już płeć dziecka, ale nie chce na ten moment ujawniać szczegółów.

Zobacz także:  Halsey jest w ciąży. Kilka lat temu piosenkarka straciła dziecko tuż przed koncertem

RadioZET.pl/pudelek.pl