Obserwuj w Google News

Ed Sheeran pokazał żonę. Wystąpili razem w jego nowym teledysku [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
23.12.2019 12:49

Ed Sheeran wystąpił ze swoją żoną Cherry Seaborn w najnowszym teledysku do piosenki „Put It All on Me”, która promuje jego ostatnią płytę. W klipie pojawiło się mnóstwo zakochanych par z różnych części świata, m.in. z Gwatemali czy Tanzanii.

Ed Sheeran wystąpił z żoną Cherry Seaborn w nowym teledysku do piosenki Put It All on Me
fot. Youtube screen

Ed Sheeran wystąpił z żoną Cherry Seaborn w nowym teledysku

Ed Sheeran pokazał swoją żonę Cherry Seaborn w oficjalnym teledysku do utworu „Put It All on Me”, w którym gościnnie pojawia się również brytyjska wokalista Ella Mai.

W swoim najnowszym klipie Ed Sheeran nie tylko pokazał żonę, ale także zatańczył z nią w kuchni. To pierwszy raz, kiedy para pojawiła się razem w teledysku. Oprócz nich, w wideoklipie wystąpiły inne zakochane pary z całego świata, m.in. z Gwatemali, Nowego Jorku, Kalifornii, Tanzanii czy Zanzibaru.

Ed Sheeran wziął ślub z Cherry Seaborn

Ed Sheeran i Cherry Seaborn pobrali się w styczniu 2019 roku, co potwierdzili napisem, który pojawił się w jednym z ujęć teledysku do „Put It All on Me”.

Cherry Seaborn, żona Eda Sheerana, ma 27 lat i pochodzi z angielskiego hrabstwa Suffolk. Wokalista poznał ją jeszcze w liceum i podobno już wtedy zakochał się w niej. Ich drogi rozeszły się jednak na kilka lat. Dziewczyna wyjechała na studia do USA, gdzie grała również w drużynie hokeja. Była nawet reprezentantką Anglii. Po powrocie do Wielkiej Brytanii znów zaczęła się spotykać z Sheeranem. 

 

RadioZET.pl/PK