Obserwuj w Google News

Duffy zaprezentowała nowy utwór. Kilka tygodni temu wyznała, że została zgwałcona

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.03.2020 14:25
Zareaguj Reakcja

Duffy postanowiła podzielić się ze słuchaczami nową piosenką. To pierwszy utwór wokalistki po tym, jak w lutym opublikowała szokujący wpis, w którym wyznała, że została zgwałcona, odurzona narkotykami i była więziona przez kilka dni.

Duffy zaprezentowała nowy utwór Something Beautiful kilka tygodni temu wyznała, że została zgwałcona
fot. Marc Larkin/LFI/EAST NEWS

Duffy zaprezentowała nową piosenkę Something Beautiful

Duffy zaprezentowała nowy utwór „Something Beautiful”. To pierwsza piosenka 35-letniej walijskiej wokalistki od wielu lat.

Premiera utworu miała miejsce na antenie BBC Radio 2 w trakcie programu Jo Whiley. W najnowszym wpisie na Instagramie Duffy poinformowała jednak, że nie planuje wydawać go w formie singla.

Pomyślałam tylko, że to może być coś miłego dla wszystkich ludzi, którzy są obecnie zamknięci w domach — napisała artystka.

W najnowszej wiadomości Duffy przyznała także, że chciała opowiedzieć przed kamerą o traumatycznych przeżyciach związanych z gwałtem, ale nie jest na to gotowa. Poinformowała, iż opowie o tym, ale w formie pisemnej.

Duffy została zgwałcona, odurzona narkotykami i była więziona

W lutym tego roku Duffy, która w 2008 roku podbiła świat wielkim hitem „Mercy”, ujawniła nieznane dotąd powody swojego zniknięcia z branży muzycznej. Przyznała, że od dawna chciała opowiedzieć o swojej traumie, ale nie była w stanie. W szokującym i poruszającym wpisie 35-letnia Duffy wyznała, że została porwana, zgwałcona i odurzona narkotykami. Była wieziona przez kilka dni

RadioZET.pl/PK