Obserwuj w Google News

Dua Lipa zaczepia ludzi w sklepie i mówi do nich tekstami swoich hitów. Wideo hitem sieci

Piotr Krajewski
1 min. czytania
08.01.2020 13:33
Zareaguj Reakcja

Dua Lipa wkrótce wyda swoją drugą płytę. Gwiazda pojawiła się w najnowszym skeczu programu Ellen DeGeneres, w którym zaczepia przypadkowych ludzi w jednym ze sklepów i mówi do nich tekstami swoich piosenek. Wideo już jest hitem sieci, a internauci śmieją się z reakcji klientów.

Dua Lipa zaczepia ludzi w sklepie i mówi do nich tekstami swoich hitów nagranie wideo hitem internetu
fot. Youtube screen

Dua Lipa zaczepia obcych ludzi w sklepie. Nagranie WIDEO hitem internetu

Dua Lipa podbija internet nowym skeczem z „The Ellen DeGeneres Show”. Brytyjska piosenkarka i jedna ze scenarzystek popularnego amerykańskiego programu miały za zadanie zaczepiać przypadkowo napotkanych ludzi w sklepie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ubrana w perukę Dua Lipa mówi do zupełnie obcych osób za pomocą tekstów swoich wielkich hitów „New Rules”, „One Kiss” i najnowszego przeboju „Don’t Start Now”. Przebranie było na tyle dobre, iż nikt nie rozpoznał słynnej wokalistki.

Reakcje klientów na zachowanie Duy Lipy i scenarzystki Lauren Pomerantz natychmiast zrobiły furorę wśród internautów. Wideo obejrzano już ponad milion razy. Niektórym osobom, które zostały zaczepione w sklepie, musiało się wydawać, że rozmawiają z osobami z problemami psychicznymi.

Dua Lipa i jej nowa płyta. Kiedy premiera albumu?

Dua Lipa przygotowuje się do wydania nowej płyty zatytułowanej „Future Nostalgia”. Choć dokładna data premiery albumu nie jest jeszcze znana, to wszystko na to wskazuje, że kolejny krążek Brytyjki ukaże się w ciągu najbliższych miesięcy.

Nowy album Dua Lipy promuje przebój „Don’t Start Now”, na który możecie głosować na  Liście Przebojów Radia ZET.

 

RadioZET.pl/PK