Obserwuj w Google News

Dua Lipa zaatakowana przez fanów. Szokujące nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

2 min. czytania
22.03.2021 13:30

Dua Lipa została zaatakowana przez fanów. Do niebezpiecznie wyglądającej sytuacji doszło w stolicy Meksyku, kiedy piosenkarka próbowała wejść do samochodu. W pewnym momencie jedna z fanek podbiegła do przerażonej wokalistki. Musiała interweniować ochrona.

Dua Lipa
fot. Rex Features/East News

Dua Lipa staje się coraz popularniejsza. Wokalistka ma za sobą niezwykle udaną galę  Grammy 2021, gdzie zdobyła statuetkę za album „Future Nostalgia” i dała świetny występ, którym nadal zachwycaja się internauci z całego świata.

Po gali piosenkarka wybrała się do Meksyku, gdzie rozpoczęła prace nad kampanią reklamową dla marki Yves Saint Laurent. W trakcie wizyty Duy Lipy doszło do dość nieprzyjemnej sytuacji. Gwiazda została zaatakowana przez podekscytowanych fanów. Szokujące nagranie trafiło do internetu.

Zobacz także:  Dua Lipa wspiera strajk kobiet w Polsce. Słynna piosenkarka zareagowała na protesty

Dua Lipa zaatakowana przez fanów. Szokujące nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Dua Lipa musiała uciekać przed fanami w Meksyku. W sobotni wieczór doszło do nieprzyjemnego incydentu, kiedy piosenkarka wychodziła z budynku, przed którym ustawił się tłum osób podekscytowanych obecnością gwiazdy. 25-latka zaczęła machać do fanów.

W pewnym momencie 25-latka została zaatakowana przez fankę, która niespodziewanie podbiegła do niej. Ochrona natychmiast zareagowała i odepchnęła nieznajomą kobietę. Na krótkim nagraniu wideo widać, że Dua Lipa była przerażona i szybko przedostała się do czekającego na nią samochodu.

Tuż po zdarzeniu meksykańscy fani postanowili przeprosić wokalistkę. W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy, w których przepraszali artystkę za całą sytuację.

Dua Lipa na Grammy 2021. Zdobyła nagrodę i dała świetny występ

Dua Lipa zrobiła furorę podczas Grammy 2021. Piosenkarka nie tylko zdobyła statuetkę w kategorii „najlepszy album wokalny pop”, ale także dała jeden z najlepszych występów tego wieczoru.

Brytyjska zaśpiewała na żywo utwory „Don’t Start Now” i „Levitating”, czyli dwa przeboje z nagrodzonego albumu „Future Nostalgia”. Występ Duy Lipy na Grammy 2021 natychmiast stał się internetowym hitem – do tej pory obejrzano go w serwisie Youtube już ponad 24 miliony razy.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET