Obserwuj w Google News

Dua Lipa rozpłakała się na Instagramie. Jej nowa płyta ukaże się wcześniej [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.03.2020 12:49
Zareaguj Reakcja

Dua Lipa popłakała się w trakcie transmisji na żywo, którą zorganizowała dla fanów. Jej najnowszy album „Future Nostalgia” trafił do sieci przed oficjalnym wydaniem. Artystka zdecydowała się więc przesunąć jego premierę. Płyta ukaże się w najbliższy piątek. Podczas nagrania Dua Lipa nawiązała również do epidemii koronawirusa.

Dua Lipa rozpłakała się na Instagramie jej nowa płyta ukaże się wcześniej wideo
fot. Instagram screen

Dua Lipa rozpłakała się na Instagramie

Dua Lipa rozpłakała się podczas transmisji na żywo na swoim Instagramie. W rozmowie z fanami wokalistka poinformowała, że jej nowa płyta „Future Nostalgia” będzie miała premierę w najbliższy piątek, 27 marca, a nie jak wcześniej planowano — 3 kwietnia. Wszystko przez to, że w ostatnich dniach album wyciekł do internetu.

W trakcie transmisji Dua Lipa nie kryła emocji i łez. Gwiazda przyznała, że ma mieszane uczucia co do wydawania albumu w czasie rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa.

Długo się zastanawiałam, czy wydawanie płyty w tym momencie jest słuszne, ponieważ tak wiele ludzi zmaga się teraz z cierpieniem. Nie wiem, czy robię dobrze, ale wydaje mi się, że obecnie najbardziej potrzebujemy muzyki, radości i potrzebujemy zobaczyć światło. Mam nadzieję, że mój album sprawi, że się uśmiechniesz, że zatańczysz i że będziesz dumny — mówi artystka.

Dua Lipa wydaje nowy album „Future Nostalgia”

Płyta „Future Nostalgia” Dua Lipy będzie miała premierę już w ten piątek. Długo wyczekiwany drugi album brytyjskiej piosenkarki promują wielkie hity „Don’t Start Now” i „Physical”, które podbiły listy przebojów na całym świecie.

W środę ukaże się teledysk do kolejnego singla Dua Lipy zatytułowanego "Break My Heart".

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Physical” Dua Lipy

RadioZET.pl/PK