Obserwuj w Google News

Dua Lipa w nowym singlu „We’re Good”. Takiej historii miłosnej nikt się nie spodziewał [WIDEO]

2 min. czytania
12.02.2021 13:03
Zareaguj Reakcja

Dua Lipa zaprezentowała nowy singiel „We’re Good”, który promuje nową wersję jej ostatniej płyty „Future Nostalgia”. W oficjalnym teledysku widzowie poznają historię miłosną Duy Lipy i homarów. Zakończenie wideoklipu zaskoczy niejednego słuchacza. Premiera „We’re Good” na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 13:00.

Dua Lipa
fot. mat. prasowe

Dua Lipa prezentuje nową wersję swojego ostatniego albumu zatytułowaną „Future Nostalgia: The Moonlight Edition”, na której oprócz znanych już wcześniej hitów znalazły się także niepublikowane wcześniej utwory.

Jednym z nich jest nowy singiel Duy Lipy „We’re Good”. Do piosenki powstał oficjalny teledysk opowiadający zmysłową historię o dwojgu kochanków, którzy muszą się rozstać.

Zobacz także:  Dua Lipa wspiera strajk kobiet w Polsce. Słynna piosenkarka zareagowała na protesty

Dua Lipa w nowym singlu „We’re Good”. Teledysk z historią miłosną w tle

Dua Lipa nie zwalnia tempa i po sukcesie przebojów „Don't Start Now”, „Physical”, „Break My Heart” i „Levitating” prezentuje nowy singiel „We’re Good”. Utwór został wyprodukowany przez Sly, który współpracował m.in. z The Chainsmokers, Jonas Brothers, Shawnem Mendesem czy Liamem Paynem.

Akcja teledysku do nowego singla „We're Good” rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Na ekranie widzimy Duę Lipę śpiewającą w eleganckiej restauracji na statku. W tej samej restauracji ważą się losy pewnego homara. Surealistyczny wideoklip wyreżyserowali Vania Hetmann i Gal Muggla.

Dua Lipa i reedycja płyty „Future Nostalgia”

12 lutego ukazała się „Future Nostalgia: The Moonlight Edition”, reedycja ostatniej płyty Duy Lipy.

Nowa wersja nominowanego do Grammy albumu zawiera, oprócz „We’re Good”, trzy nieznane dotąd utwory „If It Ain't Me”, „That Kind of Women” i „Not My Problem”. Na reedycji pojawiają się ponadto przebój „Prisoner” nagrany w duecie z Miley Cyrus, a także piosenka "Fever" z Angèle i hit „Un Dia (One Day)” z J Balvinem i Bad Bunnym.

Zobacz także:  Taylor Swift w nowej wersji hitu „Love Story”. Gwiazda ponownie wyda swój album „Fearless”

RadioZET.pl/mat.prasowe