Obserwuj w Google News

Dua Lipa w nowym singlu "Physical". Internauci oszaleli na punkcie tej piosenki [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
31.01.2020 15:34
Zareaguj Reakcja

Dua Lipa wydała nowy singiel „Physical”, który promuje jej nową płytę zatytułowaną „Future Nostalgia”. Wokalistka nie tylko opublikowała oficjalny teledysk, ale także zdradziła datę premiery długo wyczekiwanego albumu. Premiera „Physical” na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 19:00.

Dua Lipa Physical nowy singiel internauci oszaleli na punkcie tej piosenki teledysk wideo
fot. Youtube screen

Dua Lipa — Physical. Nowy singiel z płyty Future Nostalgia

Dua Lipa zaprezentowała utwór „Physical”, kolejny singiel zapowiadający jej nowy album „Future Nostalgia”, który ukaże się 3 kwietnia. Płytę promował już wcześniej przebój „Don’t Start Now”, bardzo dobrze znany słuchaczom  z anteny Radia ZET.

Przyjemna piosenka, do której możesz tańczyć. To zdecydowanie najbardziej szalony utwór z moich wszystkich mocno energetycznych kawałków — powiedziała Dua Lipa w rozmowie z magazynem Billboard i przyznała, że przy tworzeniu „Physical” inspirowała się latami osiemdziesiątymi.

W serwisie Youtube można już oglądać oficjalny teledysk do piosenki „Physical”. Pełny kolorów wideoklip jest utrzymany w bardzo tanecznym i imprezowym klimacie.

Internauci zachwycają się nowym singlem Dua Lipy i wróżą „Physical” ogromne sukcesy na listach przebojów w 2020 roku.

To właśnie Dua wprowadza zdrową zmianę w muzyce popowej. O jej twórczości będzie się mówić w kolejnych dekadach — napisał jeden z fanów.

W niedawnej rozmowie z brytyjskim Metro Dua Lipa zdradziła nieco więcej szczegółów na temat brzmienia albumu „Future Nostalgia”: „Płyta ma bardzo dyskotekowy klimat. Wydaje mi się, że czerpałam wiele inspiracji z brzmienia utworów „Electricity” i „One Kiss”. To był naturalny postęp. Album miesza w sobie nostalgiczne brzmienia z nowymi dźwiękami”.

 

RadioZET.pl/billboard.com/PK