Obserwuj w Google News

Dua Lipa, Kygo & Zara Larsson, Jubël. Piątkowe premiery w Radiu ZET

Piotr Krajewski
1 min. czytania
27.03.2020 15:17
Zareaguj Reakcja

Dua Lipa, Kygo & Zara Larsson, Jubël — w piątek na antenie Radia ZET nie zabraknie gorących muzycznych premier. Już po godz. 18:00 nasi słuchacze będą mieli okazję usłyszeć najnowsze utwory, które już wkrótce mogą podbić listy przebojów.

Dua Lipa Kygo Zara Larsson Jubel piątkowe premiery w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Kygo / Zara Larsson / Tyga — Like It Is: premiera po godz. 18:00

Kygo, twórca m.in. przeboju „It Ain’t Me” z Seleną Gomez, łączy teraz siły z Zarą Larsson i raperem Tyga. Najnowszy singiel zapowiada kolejną płytę norweskiego DJ-a i producenta muzycznego, która będzie nosiła tytuł „Golden Hour”. Data premiery albumu nie została na ten moment ujawniona.

Jubël — Someone: premiera po godz. 19:00

Autorzy hitów „Running Out Of Love” i „On The Beach” powracają z nowym singlem. „Someone” to utwór, który z powodzeniem może stać się jednym z przebojów nadchodzącego lata. Przy jego tworzeniu szwedzki duet inspirował się brzmieniami lat osiemdziesiątych. 27 marca ukazała się EP-ka zatytułowana „Strawtown”, gdzie znalazło się łącznie sześć piosenek Jubël.

Dua Lipa — Break My Heart: premiera po godz. 20:00

Dua Lipa zaprezentowała teledysk do nowego singla „Break My Heart”, którym nawiązuję do brzmienia lat osiemdziesiątych. Piosenkarka wykorzystała sample z hitu „Need You Tonight” INXS, kultowego przeboju z tamtych czasów. W piątek ukazała się nowa płyta Dua Lipy zatytułowana „Future Nostalgia”. Jak zdradziła piosenkarka w jednym z niedawnych wywiadów, album ma bardzo dyskotekowy klimat i „miesza w sobie nostalgiczne brzmienia z nowymi dźwiękami”.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK